На Netflix нарешті з’явився український дубляж!

Netflix українською став ще на крок ближчим! Півтора місяці тому студії озвучення Postmodern Postproduction і Так Треба Продакшн стали офіційними партнерами Netflix, відповідальними за дубляж, озвучення, підготовку субтитрів та загальний контроль якості україномовного вмісту. І от нарешті з’явився перший результат такої співпраці — анімаційна стрічка “Губка Боб: Втеча губки”, яка мала вийти в кінотеатрах, та в силу пандемії мультик виклали на Netflix. І те українське озвучення, яке ви почуєте, теж готували для театрального прокату.

До речі, над українською версією також працювали відомі нашим читачам актори — наша Майя Ведернікова та давній друг PlayUA Олександр Чернов.

Само собою, вслід за “Втечею Губки” повністю локалізованих продуктів на Netflix більшатиме, тож невдовзі ми викладемо для вас підбірку фільмів та серіалів із українськими субтитрами та озвученням.

Також пропонуємо подивитись наше інтерв’ю з офіційним голосом Губки Боба в Україні (як мінімум його телевізійної версії), якого чомусь не позвали озвучувати останній фільм про жителів дна морського. Подробиці у відео:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Фільм «Щасливчик Ґілмор» отримає продовження від Netflix

p.ua.Щасливчик Ґілмор 1

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Українська команда NAVI зіграє у фіналі першого Мейджора в CS2

p.ua.navi 1

10 найкращих серіалів для підлітків на Netflix

сексуальне виховання

10 найпопулярніших фільмів на Netflix

action movies netflix

Історія Hades 2 не потребуватиме знайомства з першою частиною

hades 2