Stellaris отримає нове доповнення в лютому

Paradox Interactive повідомили, що Stellaris: Apocalypse вийде 22 лютого. Найцікавішим нововведенням доповнення стане «зброя судного дня».

Stellaris: Apocalypse дасть гравцям можливість створювати та використовувати надпотужну зброю, завдяки якій стане можливим знищення планет. Так, вам не здалось, Exterminatus тепер можна провести і в Stellaris, позбувшись усіх єретиків. Окрім того в гру додадуть новий клас космічних кораблів: «Титан». Це будуть найбільші за розміром бойові одиниці, що, за планами розробників, використовуватимуться гравцями як головні у флоті та надаватимуть бонуси всім кораблям у ланці. Уваги варта також нова фракція: Marauders. Як видно з назви — це кочівники, що живуть на задвірках та займаються рейдами. Якщо ж вам не до вподоби поширювати свій вплив галактиками завдяки вогню та масовим репресіям — нове доповнення міститиме розширення дипломатичної системи, яке дасть змогу витончено обійти грубі методи.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

The Lamplighters League виявилася «великим розчаруванням» для Paradox

The Lamplighters League

Підсумки Paradox Announcement Show 2023: Cities: Skylines 2 і тактика у стилі Індіани Джонса

Cities Skylines 2

Crusader Kings 3 досі не має фоторежиму, але в лютому це виправлять

Crusader Kings 3

Доповнення Royal Court для Crusader Kings 3 перенесли на 2022 рік

Humble Bundle зібрали багато стратегій від Paradox Interactive у новому наборі

Crusader Kings III прямує на консолі

Crusader Kings 3

Всесвіт World of Darkness отримає екранізацію, і не одну

Vampire: The Masquerade

Знижки від GOG.com: Stellaris, Chicken Police та… ігри для вечірок?..