Студію, що створила BattleTech, придбала Paradox Interactive

Розробник та видавець Paradox Interactive придбав студію Harebrained Schemes, знану за нещодавній Battletech та відродження серії Shadowrun.

Угода обійшлася у $7.5 мільйонів. Ось що з приводу цього сказав Генеральний директор Paradox Interactive, Фредрік Вестер:

Harebrained Schemes зарекомендувала себе як студія міжнародного класу з талановитою командою, яка створює проекти у жанрі, що цікавить Paradox. Окрім цього нам справді подобаються студія, люди, що у ній працюють, та ігри, які вони створюють; а це нюанс, який ми враховуємо у кожному нашому рішенні. Нещодавній успішний запуск Battletech, який ми проводили разом, був чудовою співпрацею, тому можливості, що відкриваються для нас у результаті об’єднання сил — по-справжньому вражають.

За словами Paradox Interactive, у роботу Harebrained Schemes не планують втручатися, проводячи радикальні зміни у структурі компанії чи її виробничих процесах. Проте студія отримає повну підтримку видавця та допомогу у вирішенні імовірних проблем.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

The Lamplighters League виявилася «великим розчаруванням» для Paradox

The Lamplighters League

Crusader Kings 3 досі не має фоторежиму, але в лютому це виправлять

Crusader Kings 3

Доповнення Royal Court для Crusader Kings 3 перенесли на 2022 рік

Humble Bundle зібрали багато стратегій від Paradox Interactive у новому наборі

Crusader Kings III прямує на консолі

Crusader Kings 3

Всесвіт World of Darkness отримає екранізацію, і не одну

Vampire: The Masquerade

Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2 не вийде у 2021. Гру віддали іншим розробникам

Нащо потрібна платна підписка на Crusader Kings II?