Супергеройський Netflix: трейлери нових серіалів

Важко сперечатися з тим, що та частина коміксового всесвіту Marvel, виробництвом якої займається Netflix, приречена на успіх, адже попри безліч хейтерів та фанатів “глянцю” відпрацьовує за своїх старших кінематографічних братів більше половини роботи. Так в свій час мережа вибухнула схвальними відгуками на “Шибайголову” та “Джессіку Джонс” й, хоча запалу першого не вистачило на другий сезон, продовження пригод міс Джонс чекає ледь не півсвіту.

Зараз же, оговтавшись від успіху “Дуже дивних справ”, та будуючи плани на другу половину сезону, один з найуспішніших сервісів трансляцій у світі презентує нові тизери “Люка Кейджа”, “Залізного кулака”, “Карателя” та “Захисників” — кросоверу, що об’єднає всіх перерахованих, окрім, звісно ж,  Френка Касла.

“Люк Кейдж”

Старий-добрий Люк добре всім знайомий з “Джессіки Джонс”, тож якісь слова тут зайві. Дядько Незламний товктиме всіх своїх ворогів наліво й направо, користуючись винятковою фізичною силою та шкірою, пробити яку здатний тільки адамантій. Серіал вийде вже за 69 днів — 30 вересня, тож час аби познайомитися з героєм в попередньому серіалі Netflix у вас ще є.

https://www.youtube.com/watch?v=Ymw5uvViqPU

“Залізний кулак”

Залізний Кулак — це темна конячка серед всіх супергероїв Netflix, адже всі, хто не мав справи з першоджерелом, мають дуже обмежену кількість інформації стосовно цього героя. Та наразі новинка знаходиться на стадії зйомок, тож аби прочитати хоча б синопсис величезної пачки коміксів присвячених Залізному Кулаку, час буде.

“Шибайголова”: 3 сезон

Не забули в компанії й про свій титульний супергеройський серіал, що став передвісником великого успіху і, попри значно слабший, на думку критиків, другий сезон, отримав продовження ще на 13 серій.

https://www.youtube.com/watch?v=9LhcozGBOVY

“Каратель”

За кілька годин, що були виділені йому в “Шибайголові”, Френ Касл став улюбленцем публіки й викликав більше симпатії та захоплення, ніж головний герой. Чутки щодо власного серіалу про Карателя ходили дуже довго, аж поки Netflix врешті підтвердили, що працюють над серіалом. “Каратель” став позаплановим побічним продуктом кіновсесвіту Marvel, і не перетинатиметься з кросовером “Захисники”.

https://www.youtube.com/watch?v=_1ySCvq6rL0

“Захисники”

Цей серіал стане вишенькою на супергеройському торті Netflix, де в єдиний загін об’єднаються  Шибайголова, Джессіка Джонс, а також Люк Кейдж та Залізний Кулак, серіали з якими тільки готуються до виходу. Поки невідомо, який антураж пануватиме в новому серіалі, та якого він триматиметься стилю. Єдине, що нам показали за весь час — цей вибуховий тизер, що не тільки розігріває цікавість й збільшує ажіотаж навколо нової команди супергероїв, а й змушує, щодня перевіряти твіттер в пошуках заповітної дати виходу.

https://www.youtube.com/watch?v=wBZtM8q2Z1g

За весь час існування Netflix не тільки створили безліч нових трендів й зуміли “покарати” кілька великих кінокомпаній, а й показали на своєму прикладі, що екранізації коміксів — це не тільки беззубі фільми для всієї родини, а й видива, котрі здатні бути серйозними і суголосими з першоджерелом. Тож якщо ви досі з якоїсь причини не ознайомилися з Netflix-версією персонажів Marvel, й вважаєте, що винятково DC-шний всесвіт може бути похмурим й лякаючим — не втрачайте канікул/відпустки намарне.

Читайте також

У серіалі The Witcher: Blood Origin з’явиться жіночий аналог Любистка

А ось і перші оцінки серіалу “ВандаВіжн”

WandaVision

Що показали в перших двох епізодах «ВандаВіжн»

ВандаВіжн / WandaVision

На Netflix відбулась прем’єра фільму одразу з українським дубляжем та субтитрами

Deadpool 3 стане частиною кіновсесвіту Marvel

Deadpool

Netflix щотижня випускатиме нові фільми аж до кінця року

Четверта фаза Кіновсесвіту Marvel буде адаптувати «Династію М» (Теорії КВМ)

Теорії КВМ

Netfliх працює над серіалом за мотивами The Elder Scrolls?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: