Супергерої DC на карантині: Бетвумен міняє виконавицю головної ролі і… повернення Болотяної істоти?

Як відомо, майже усі серіали ворнерівського телеканалу The CW були вимушені передчасно припинити зйомки через карантин пандемії коронавірусу COVID-19. Що дозняли, те дозняли — багато серіалів каналу були вимушені завершити сезони передчасно, так і не довівши сюжетні лініїї до логічного кінця. Втім, це не єдина проблема, з якою зіткнувся серіал “Бетвумен” (Batwoman). Прем’єрний сезон пережив чимало, починаючи з неоднозначної реакції на першу серію і закінчуючи тим, що виконавиця головної ролі, акторка Рубі Роуз, отримала травму шиї під час зйомок. Саме ця травма (через яку Роуз довелося побувати на операційному столі) значно знизила кількість екшн-сцен у власному виконанні акторки і під підозрою як основна причина однієї з найбільш несподіваних новин цього тижня. Роуз вирішила добровільно покинути серіал, а The CW — відпустити її і замінити кимось іншим.

Окрім одного власного сезону Кейт Кейн у виконанні Роуз встигла побувати у двох масштабних кросоверах — Elseworlds і Crisis on Infinite Earths. Наступний кросовер теж не обійдеться без Бетвумен. Він має відбутись між цим серіалом і новим “Супермен і Лоїс” (Superman & Lois). Шоуранерка “Бетвумен” Керолін Дріс підтвердила у нещодавньому інтерв’ю виданню International Business Times, що дія кросоверу розгортатиметься у місті Смолвілль (Smallville), у якому, як відомо з однойменного серіалу, проходило дитинство Кларка Кента.  Смолвілівський варіант персонажу є окремим альтернативним всесвітом у рамках мультивсесвіту, який називають Arrowverse, т.з. Землею-167. Але це ніколи не виключає можливостей кросоверу з “Таємницями Смолвіллю” (Smallville), прецедент якого вже був під час вищезгаданої Кризи на нескінченних землях.

Серед величезної кількості інших камео у тому ж кросовері було помічено Болотяну істоту (Swamp Thing) з однойменного серіалу для сервісу DC Universe. Це одразу ж підігріло чутки, що The CW може підібрати серіал, що його було закрито ще до прем’єри. Наразі ж пліткарі отримали ще інформації для роздумів – щоб заповнити чимось ефір The CW покажуть перший сезон “Болотяної істоти”, для чого розвернули рекламну кампанію з новими постерами.

Втім, завадити поверненню Болотної істоти може… повернення Болотної істоти у іншому серіалі, адже паралельно для стрімінгового сервісу HBO Max розробляють серіал “Темна Ліга Справедливості” (Justice League Dark) про комнаду, членом якої є й супергерой з болота. Шоуранером серіалу стане Джей Джей Абрамс.

Втім, серіали HBO Max, DC Universe і The CW мають усі змоги співіснувати і ділити персонажів. Так, наднова прем’єра від DC Entertainment, серіал Stargirl одночасно іде на стрімінговому сервісі DC Universe і The CW. Ще один серіал DC Universe, Doom Patrol, починаючи з другого сезону, буде іти однчасно на DC Universe і HBO Max. Прем’єра сезону відбудеться 25 червня 2020 року. Слід відмітити, що персонажі практично всіх перелічених серіалів були помічені під час “Кризи”.

 

Читайте також

HBO замовила серіал за мотивами “Загону самогубців”. У головній ролі — Джон Сіна!

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Deathloop перенесли на 2021 рік

Deathloop

Серіали DC переїдуть на HBO Max

DC

Doom Patrol подовжать одразу на два сезони?

Релізи фільмів продовжують переносити: Мулан, Тенет, Гелловін вбиває… На черзі Бонд?

Riot випустили “медичні” скіни для League of Legends в підтримку боротьби з COVID-19

Творці Doom Patrol проспойлили весь другий сезон… Але ніхто нічого не зрозумів

Популярне