“Свобода” стане невід’ємною частиною майбутніх The Legend of Zelda

The Legend of Zelda: Breath of the Wild вразила спільноту навесні минулого року. Не останню роль у цьому зіграв продуманий та вартий дослідження відкритий світ, який не страждав від браку активностей, живності та можливостей для дослідження. Результатом стали 4,7 мільйонів проданих копій гри, що не може не вражати, особливо згадуючи те, що 10 мільйонів консолей Nintendo Switch продали за той же період. The Legend of Zelda: Breath of the Wild мало того, що забезпечила консолі успішні продажі на старті, так ще й опинилась у колекції майже кожного другого власника консолі.

Не могли не помітити цієї закономірності й розробники гри та керівники Nintendo. На їхню думку, саме нелінійність та свобода, що надавалися грою, принесли їй такий шалений успіх. Ось що каже стосовно цього продюсер серії Ейджі Айонума (Eiji Aonuma):

Я не можу говорити про те, що інші люди та компанії робитимуть у власних іграх, та я думаю, що для мене, особливо в рамках серії The Legend of Zelda, свобода, яку пропонує вам гра, її високий рівень, — це саме те, що потрібно привносити в майбутні ігри серії The Legend of Zelda.

З огляду на це, в майбутніх іграх серії нам слід очікувати, щонайменше, такого ж рівня свободи, як у Breath of the Wild. І хоч анонс нової гри в серії не слід очікувати найближчим часом, але вона вже перебуває в розробці.

Читайте також

Star Wars: Republic Commando вийде на PS4 та Switch вже навесні

Star Wars: Republic Commando

Оновлена The Legend of Zelda: Skyward Sword вийде на Switch влітку

The Legend of Zelda: Skyward Sword

Nintendo Direct у виконанні PlayUA

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

Продажі Nintendo Switch обігнали 3DS. Game Boy Advanced наступна

Портативна революція: історія Nintendo Game Boy

Nintendo придбала розробників Luigi’s Mansion 3

В Ubisoft Store з’явилася згадка рімейку Prince of Persia: The Sands of Time для Nintendo Switch

Doom Eternal завітає на Switch наступного тижня

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part One

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: