У Tears of the Kingdom створюють човен із гілок і палиць [+ігролад]

Nintendo показала 10-хвилинний трейлер The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, у якому продюсер гри Ейджі Аонума розповів нам про нові механіки.

Fuse

Тепер можливо створити зброю своєї мрії. Буде змога поєднувати предмети у ваших руках із речами навколо або інвентарем. У трейлері гравець поєднав камінь із гілкою в його руках, щоб створити примітивний молот. Раніше ми вже бачили стріли із самонаведенням у минулих трейлерах, а тепер ми зрозуміли, що задля цього поєднали око кажана та стрілу. Значно кориснішим тепер стає желе із слаймів Chuchu. Його тепер можна об’єднувати, щоб створювати щонайменше вогняні, морозні та електричні стріли. Не одному Counter Strike 2 тепер хизуватися димовими бомбами, бо тепер у Tears of the Kingdom їх можна створювати за допомогою грибів, щоб тихцем убити ворога зі спини. Не менш важливою особливістю є те, що ви можете об’єднувати зброю як-от довга палиця та вила, щоб ваше фермерське знаряддя мало значно довший радіус удару.

Ultrahand

Гравець тепер може переміщати левітацією не лише металеві предмети, як це було у Breath of the Wild (придбати ключ на Eneba), а і будь-які інші. У ґеймплейному відео можна побачити, як продюсер гри Аонума з’єднує три дерев’яні колоди із імпровізованими вентиляторами, щоб створити човен. Імовірно, ми отримаємо необмежену можливість створювати свій транспорт.

Recall

З’явилася змога керувати часом за допомогою цієї здібності. Спостерігаючи за тим, як відламався шматок летючого острова, головний герой повернув цей шматок у часі, щоб піднятися на «небесну землю». Ця механіка трохи нагадує фільм «Тенет» (огляд).

Варті згадки

За допомогою здібності Ascend ви зможете підійматися вгору та проходити крізь стелі будівель та печер. Один із ворогів має ім’я Construct, хто, як припускає спільнота, пов’язаний із плем’ям Зонай. У трейлері ми бачимо цього ворога на летючому острові. Зброя буде все так само швидко ламатися, а також можна помітити координати на мінікарті, що полегшує навігацію світом. Верхня хрестовина буде використовуватися, щоб відкрити швидке меню вибору їжі або предметів крафту.

Що ще цікавого ми пропустили? Підкажіть у коментарях.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo хоче засудити розробників емулятора Switch

маріо

Продажів менше, але грошей більше: Nintendo готується до анонсу нової Switch

switch

Гравець дуже втомився, 1885 годин збираючи 999,999 духів у The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Скільки заробляє керівник Nintendo?

nintendo

ГІ*НО: враження від The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

В Японії двоє молодиків влаштувалися в Amazon, аби вкрасти собі нову The Legend of Zelda

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom б’є всі рекорди

legend of zelda tears of the kingdom2

Оголошуємо фотоконкурс ваших саморобок у The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Tears of the Kingdom

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: