The Elder Scrolls Online: Morrowind вийде у червні

Учора Bethesda Softworks анонсувала вихід свіжого доповнення до мережевої інкарнації «Стародавніх сувоїв». The Elder Scrolls Online: Morrowind вийде 6 червня цього року. За традиціями серії доля світу знову потрапить у наші руки, і нам доведеться допомогти легендарному воїну-поету Вівеку розгадати таємницю його загадкової хвороби, відновити його сили та врятувати світ від остаточного знищення.

Вварденфелл стане найбільшою локацією The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (саме таку назву зараз має The Elder Scrolls Online). Місцина нагадає вам про досвід, отриманий у The Elder Scrolls: Morrowind. Наприклад, ви зможете побачити місто Вівек, яке за 700 років до подій третьої частини перебувало на стадії будівництва.

Нові гравці зможуть розпочати свої пригоди у Вварденфеллі без виконання старих завдань іграшки, а ветерани, що надумають вирушити на острів, отримають вміст, що відповідає їхньому рівню.

Справжньою родзинкою The Elder Scrolls Online: Morrowind є новий клас Варта (Warden). Варта знається на «магії природи», а у битвах спирається на бойових ведмедів, новий вид тварин-союзників. Крім того, доповнення матиме новий режим, що дозволить змагатися на аренах Ешленда у битвах 4×4×4.

The Elder Scrolls Online: Morrowind вийде відразу в пʼятьох версіях: стандартній, що міститиме базову гру The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, у вигляді доповнення, у складі колекційного видання, цифрової колекційки та у вигляді доповнення з унікальними бонусами цифрової колекційки.

Читайте також

Bethesda випустить обручки у стилі The Elder Scrolls

The Elder Scrolls

У The Elder Scrolls Online можна безкоштовно спробувати підписку ESO Plus

Різдвяний 24-годинний стрім 2020

Різдвяний 24-годинний стрім 2020

Автори The Elder Scrolls VI натякають, де розгортатимуться події гри

The Elder Scrolls VI

Netfliх працює над серіалом за мотивами The Elder Scrolls?

ESO: Greymoor, Minecraft Dungeons — Порадник ґеймера: Травень 2020

Minecraft Dungeons

Спробуйте усі DLC для The Elder Scrolls Online безкоштовно

the elder scrolls online

Анонсовано гру Isles of Adalar — ідейного послідовника The Elder Scrolls

Isles of Adalar

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: