The Flame in the Flood — дата релізу і поради з виживання

Кілька місяців тому ми публікували прев’ю чарівного постапокаліптичного виживастика The Flame in the Flood. Відтоді у грі змінилося чимало і сьогодні розробники зі студії The Molasses Flood показали замкнуту систему співіснування живих істот у грі.

Якщо сполохати ворона — прибіжать вовки. Вовків можна відлякати полум’ям смолоскипа, але на тепло вогню приповзуть зміюки. Якщо натрапили на кабана, то знайте, що він небезпечний, але ще небезпечніший — ведмідь і попри чарівність і казковість гри страхітлива загибель може спіткати вас будь-якої миті.

The Flame in the Flood — це типовий виживастик у покинутому людьми краї після сильного потопу. Головний герой прямує річкою вниз за течією від острова до острова у пошуках ресурсів, інструментів та інших засобів для виживання, що чекає його гирлі річки — покаже час, але не всі ґеймери допливують туди з першого разу, адже гра доволі вибаглива до гравців.

Після тривалого перебування у дочасному доступі гра нарешті зарелізиться 24 лютого для ПК та XO. Окрім простого виживання після релізу у The Flame in the Flood також з’явиться режим історії, в якому головний герой зможе довідатися багато цікавого про світ довкола.

Читайте також

5:05AM: Виживастик у стилі класичних фільмів жахів

Трейлер The Wild Eight показав кооперативне виживання на Алясці

Devolver Digital анонсувала симулятор вʼязня SCUM

Виживання у марсіанській пустці в новому трейлері The Technomancer

Rust примусово визначає стать персонажа за допомогою SteamID

Кооперативний виживастик The Wild Eight вийшов на Kickstarter

Режим виживання у Fallout 4 вже доступний

Режим виживання у Fallout 4 з’явиться вже наступного тижня

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: