The Flame in the Flood — дата релізу і поради з виживання

Кілька місяців тому ми публікували прев’ю чарівного постапокаліптичного виживастика The Flame in the Flood. Відтоді у грі змінилося чимало і сьогодні розробники зі студії The Molasses Flood показали замкнуту систему співіснування живих істот у грі.

Якщо сполохати ворона — прибіжать вовки. Вовків можна відлякати полум’ям смолоскипа, але на тепло вогню приповзуть зміюки. Якщо натрапили на кабана, то знайте, що він небезпечний, але ще небезпечніший — ведмідь і попри чарівність і казковість гри страхітлива загибель може спіткати вас будь-якої миті.

The Flame in the Flood — це типовий виживастик у покинутому людьми краї після сильного потопу. Головний герой прямує річкою вниз за течією від острова до острова у пошуках ресурсів, інструментів та інших засобів для виживання, що чекає його гирлі річки — покаже час, але не всі ґеймери допливують туди з першого разу, адже гра доволі вибаглива до гравців.

Після тривалого перебування у дочасному доступі гра нарешті зарелізиться 24 лютого для ПК та XO. Окрім простого виживання після релізу у The Flame in the Flood також з’явиться режим історії, в якому головний герой зможе довідатися багато цікавого про світ довкола.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Valheim отримала останнє велике оновлення перед повноцінним релізом

vailehim ashlands

7 Days to Die виходить влітку з дочасного доступу після 12 років розвитку

7 days to die

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter

Тяжкі будні єнотів — Інтерв’ю з розробником української гри Twilight Tails

Twilight Tails

Грайте DayZ разом з українською спільнотою OutLife

p.ua.dayz

У MMO Dune: Awakening обіцяють будування споруд та «політичне виживання»

Dune: Awakening

Nightingale, прийдешній суперник виживастика Palworld, змінює виміри за допомогою карт

Nightingale

У No Man’s Sky безкоштовні вихідні на честь виходу оновлення Omega з перепрацьованими експедиціями

No Man's Sky