The Lords of the Fallen матиме українську локалізацію в день релізу

The Lords of the Fallen, довгоочікуване продовження (а тепер ще й перезапуск) “польської Dark Souls”, стала однією із найяскравіших прем’єр Gamescom Opening Night Live. Щоправда, ігроладних кадрів нам не показали і вікна релізу теж не назвали, обмежившись лише загальним “десь у 2023”.

А от на сторінці гри в Steam подробиць з’явилося більше. Стало зрозуміло, що світ гри буде в 5 разів більший за оригінальну Lords of the Fallen, та ще й розділений на два виміри; що гра матиме кооператив і систему вторгнень, як у Dark Souls; що арсенал нашого Темного Хрестоносця матиме 9 різних класів, понад сотню одиниць зброї та десятки заклять різної потужності.

А ще ми довідалися, що гра матиме українську локалізацію в день релізу (див. мовну секцію з правого боку). Значною мірою, це прояв підтримки й довіри з боку польської компанії City Interactive, яка видає The Lords of the Fallen.

Тут доречно буде нагадати, що основною запорукою збільшення кількості українізованих ігор є своєчасна їх купівля (бажано в межах першого місяця). Тому якщо ви не хочете, щоби The Lords of the Fallen стала останньою грою CI Games з українською локалізацію, то підтримайте її бодай навіть додаванням у перелік бажаного (що дуже допоможе її просуванню в Steam ближче до релізу). Ну а якщо ви ще й пограти в неї запланували, то придбайте її хоча би до перших великих знижок.

Читайте також

Sony планує екранізувати Dark Souls, Bloodborne i Elden Ring

Bloodborne

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

За мотивами Elden Ring випустять настільну гру

ELDEN RING

Після 7 місяців офлайну ПК-сервери Dark Souls III знову працюють

Dark Souls 3

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

У Ghostrunner з’явилась офіційна українська локалізація

Ghostrunner

Стрім Tunic (з українською локалізацією!)

tunic 1

В PlayStation додали українську локалізацію

Без назви 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: