The Lords of the Fallen матиме українську локалізацію в день релізу

The Lords of the Fallen, довгоочікуване продовження (а тепер ще й перезапуск) “польської Dark Souls”, стала однією із найяскравіших прем’єр Gamescom Opening Night Live. Щоправда, ігроладних кадрів нам не показали і вікна релізу теж не назвали, обмежившись лише загальним “десь у 2023”.

А от на сторінці гри в Steam подробиць з’явилося більше. Стало зрозуміло, що світ гри буде в 5 разів більший за оригінальну Lords of the Fallen, та ще й розділений на два виміри; що гра матиме кооператив і систему вторгнень, як у Dark Souls; що арсенал нашого Темного Хрестоносця матиме 9 різних класів, понад сотню одиниць зброї та десятки заклять різної потужності.

А ще ми довідалися, що гра матиме українську локалізацію в день релізу (див. мовну секцію з правого боку). Значною мірою, це прояв підтримки й довіри з боку польської компанії City Interactive, яка видає The Lords of the Fallen.

Тут доречно буде нагадати, що основною запорукою збільшення кількості українізованих ігор є своєчасна їх купівля (бажано в межах першого місяця). Тому якщо ви не хочете, щоби The Lords of the Fallen стала останньою грою CI Games з українською локалізацію, то підтримайте її бодай навіть додаванням у перелік бажаного (що дуже допоможе її просуванню в Steam ближче до релізу). Ну а якщо ви ще й пограти в неї запланували, то придбайте її хоча би до перших великих знижок.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стало відомо, скільки українців придбали Baldur’s Gate 3

astarion bg3 crop

Українська спільнота почала роботу над локалізацією Starfield

starfield ua

Інді Dark Souls, котик-революціонер, фанатська Hololive! — У що безкоштовно пограти у Steam?

Cat-aclysm

GOG Galaxy отримав українську локалізацію

Інді-шедеври в Steam — якісно та задарма. Частина 3

аніме-тян

Ні, Netflix не працює над аніме-адаптацією Dark Souls

from software dark souls generacion xbox 2

Автори Baldur’s Gate 3 найняли «інтимних координаторів» для створення сцен сексу

Baldur's Gate 3 bear

The Invincible, гра за мотивами твору С. Лема, матиме українську локалізацію

invincible header

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: