web analytics

The Lords of the Fallen матиме українську локалізацію в день релізу

The Lords of the Fallen, довгоочікуване продовження (а тепер ще й перезапуск) “польської Dark Souls”, стала однією із найяскравіших прем’єр Gamescom Opening Night Live. Щоправда, ігроладних кадрів нам не показали і вікна релізу теж не назвали, обмежившись лише загальним “десь у 2023”.

А от на сторінці гри в Steam подробиць з’явилося більше. Стало зрозуміло, що світ гри буде в 5 разів більший за оригінальну Lords of the Fallen, та ще й розділений на два виміри; що гра матиме кооператив і систему вторгнень, як у Dark Souls; що арсенал нашого Темного Хрестоносця матиме 9 різних класів, понад сотню одиниць зброї та десятки заклять різної потужності.

А ще ми довідалися, що гра матиме українську локалізацію в день релізу (див. мовну секцію з правого боку). Значною мірою, це прояв підтримки й довіри з боку польської компанії City Interactive, яка видає The Lords of the Fallen.

Тут доречно буде нагадати, що основною запорукою збільшення кількості українізованих ігор є своєчасна їх купівля (бажано в межах першого місяця). Тому якщо ви не хочете, щоби The Lords of the Fallen стала останньою грою CI Games з українською локалізацію, то підтримайте її бодай навіть додаванням у перелік бажаного (що дуже допоможе її просуванню в Steam ближче до релізу). Ну а якщо ви ще й пограти в неї запланували, то придбайте її хоча би до перших великих знижок.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

З’явився перший трейлер української гри Tailgate про загубленого Лабрадора

tailgate

За допомогою українців у дочасному доступі вийшов роуґлайк-шутемап Galactic Glitch

galactic glitch

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Anno 117: Pax Romana може отримати українську локалізацію — усе залежить від нашої підтримки ХDefiant

anno 117 pax romana

Elden Ring: Shadow of the Erdtree придбали 5 000 000 гравців за перший тиждень

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Анонсовано PVKK, симулятор артилериста з елементами Papers, Please

pvkk

Steamworld Heist 2 матиме офіційну українську локалізацію

steamworld heist 2

«Це не DLC, а повноцінна гра»: Shadow of the Erdtree стало найвище оціненим доповненням в історії

shadow of the erdtree