The Rogue: Prince Of Persia від творців Dead Cells вийде наступного місяця
Студія Evil Empire спільно з видавцем Ubisoft анонсували The Rogue: Prince Of Persia під час виставки The Triple-i Initiative (наш стрім).
Спочатку Dead Cells надихалася класичним Prince of Persia, але тепер ці розробники невдовзі випустять свій роуґлайт під згаданим брендом Ubisoft, що останнім часом утримує все більше уваги від французької корпорації (огляд Lost Crown).
На перший погляд, ігровий процес та вороги здаються дещо подібним до попередньої гри студії Evil Empire. Гравців чекає різноманіття зброї, предметів зі своїми властивостями, а також прокачування й нові елементи історії з кожним “переродженням”. Також не обійшлося без вертикального і горизонтального бігу по стінах. Як і було обіцяно у чутках, гра і справді має стиль франко-бельгійських коміксів.
Тим не менш, варто зважати, що The Rogue: Prince Of Persia може отримати чимало суттєвих змін завдяки фідбеку гравців після повноцінного релізу.
The Rogue: Prince Of Persia виходить у дочасний доступ Steam 14 травня.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









