The Sinking City зникла майже з усіх крамниць. Що трапилося?

Детективний жахастик The Sinking City від української студії Frogwares зник зі Steam, EGS, PlayStation Store та десятків інших крамниць. Як виявилося, це зробили самі розробники. Втім, на такий крок ігротворців змусили піти вкрай неприємні обставини. Довгий час левова частка інформації була конфіденційною, проте сьогодні Frogwares випустили відкритого листа, де пояснили причину зникнення The Sinking City з продажу, а заодно й нарешті розкрили правду про все, чого зазнала студія за останніх кілька років.

Якщо коротко, то видавництво Bigben Interactive мало того, що не виконувало своїх зобов’язань впродовж періоду розробки, згодом ще й намагалося позбавити розробників їхньої частки прибутків з продажу гри! Також, як виявилося, видавництво оманливим шляхом усувало з багатьох крамниць згадку про Frogwares (хай то рядок в описі чи логотип студії на зображенні обкладинки гри, виставляючи себе єдиним власником The Sinking City — тоді як ВВІ була лише розповсюджувачем, а всі авторські права належали Frogwares.

Майже рік Bigben Interactive ігнорували розробників, а коли Frogwares вчинили спробу розірвати договір (на що мали повне право), ВВІ виторгували собі ще трохи часу завдяки французьким законам, що сприяють бізнесу в час пандемії. Ба більше, видавці спробували самостійно розірвати договір уже зі свого боку (що фактично позбавило її будь-яких боргів перед розробниками) — на щастя, суд відхилив цей удар у спину.

Таким чином, у Frogwares фактично не залишилося іншого вибору, окрім як зняти гру з продажу, щоби перешкодити збагаченню видавництва їхнім коштом. Тим паче, що ВВІ досі не виплатило українським ігротворцям майже 1 млн. євро тільки за The Sinking City.


Ясна річ, це тимчасова дія, і розробники неодмінно повідомлять, коли гра повернеться у широкий продаж. Наразі, якщо ви бажаєте підтримати розробників (а не ВВІ), The Sinking City можна придбати на Nintendo Switch, в Origin, але найвигідніша ціна — безпосередньо на сайті Frogwares.

Заодно нагадуємо, що The Sinking City (наш огляд) має відмінну українську локалізацію від спілки “Шлякбитраф”.

Читайте також

Оголошено системні вимоги Sherlock Holmes Chapter One

Frogwares показали 15 хвилин ґеймплею Sherlock Holmes: Chapter One

Sherlock Holmes: Chapter One

Frogwares випустили новий трейлер з боївкою Sherlock Holmes Chapter One

Sherlock Holmes Chapter One

Завтра Frogwares розкажуть більше про боївку в Sherlock Holmes Chapter One

Sherlock Holmes Chapter One

Sherlock Holmes: Chapter One вийде на консолях минулого покоління дещо пізніше очікуваного

Sherlock Holmes: Chapter One

Купуйте ігри від Frogwares з шаленими знижками

Frogwares

Nacon знову за своє: The Sinking City вкотре повернулася у Steam

The Sinking City

На серію Sherlock Holmes діють шалені знижки у Steam

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: