The Witcher 3: Wild Hunt матиме платні DLC

witcherexpansion

CD Projekt RED офіційно анонсувала два масштабних доповнення для The Witcher 3: Wild Hunt. В перерахунку на час це буде 30 додаткових годин ґеймплею.

В першому розширення отримає назву Hearts of Stone, події якого розгортатимуться на спустошених землях навколо і в самому місті Oxenfurt.. Його проходження займе 10 годин, в процесі якого ми будемо виконувати контракт загадкового Скляного Чоловіка. Розробники обіцяють кілька сюжетних поворотів та неабиякий челенж для людей, які люблять проявити кмітливість.

Інше доповнення – Blood and Wine – отримає решту 20 годин ґеймплею. В ньому буде доступна місія в графстві Туссент, де Геральду прийдеться влізати в брудні справи місцевих жителів. Натяки вказують на те, що Білий Вовк пересічеться окультним товариством. Звісно, що не дуже дружелюбним.

Розробка Дикого Гону добігає кінця, тому команда приступила до створення нових дійсно великих доповнень, щоб розширити всесвіт Відьмака

говорить Марцин Івіньскій, співзасновник CD Projekt RED.

Ми пам’ятаємо час, коли доповнення на дисках дійсно розширювали гру, придаючи їй нового змісту. Як геймери, ми хотіли, щоб ці часи повернулись. Ми говорили в минулому, що якщо ми коли-небудь наважимося випустити платний додатковий контент, то він буде величезним за розмірами і буде дійсно коштувати тих грошей, які будуть виставлені в якості ціни. Обидва наших розширення запропонують стільки годин ґеймплею, скільки зазвичай не пропонують інші окремі ігри .

Пропуск для двох розширень не відноситься до 16 DLC, які будуть безкоштовні для всіх, хто придбає гру. Таким чином, розширення будуть доступні окремо за ціну в 25 доларів. Якщо ж їх купувати по окремо, то за Hearts of Stone прийдеться спустошити гаманець на 10, а Blood and Wine на 20 баксів (з курсом 1 бакс = 1 година ґеймплею)

the-witcher-3-dlc

16 безкоштовних DLC будуть доступні для кожного, хто придбає саму гру. Більшість із них – це косметичні нововведення. Більше почитати про них можете в нас на сайті.

Запитаєте, для чого платити скільки за 30 годин ґеймплею, коли сама гра обіцяє цілих 200?  Поки що глава студії Марчін Івінські прокоментував це питання так:

Не купуйте це [розширення], якщо у вас є які-небудь сумніви. Зачекайте відгуків про гру або пограйте самі в оригінальну гру, щоб переконатися, що вона вам подобається. Як і завжди, це – ваш вибір

Оригінальна, а головне – щира відповідь. CD Projekt завжди славились тим, що любляче ставляться до ґеймерської спільноти, випускаючи безплатні DLC та оновлення до ігор серії. Тому вони ризикують своєю репутацією, здійснюючи такий крок. Зрештою цей пропуск може стати чимось дійсно цінним, за що їм буде не так аж соромно. Згадаємо прекрасне DLC Dark Souls – Artorias of the Abyss, яке стало одним із еталонів правильних доповнень сучасності. Хтозна, можливо CD Projekt наблизяться до цієї відмітки?

Як сказано на офіційному сайті, Hearts of Stone вийде в жовтні цього року, а Blood and Wine вийде в першому кварталі 2016 року.

Читайте також

Ось як The Witcher 3: Wild Hunt виглядає на Steam Deck

The Witcher 3: Wild Hunt

На Comic Con Ukraine виступить гурт Percival, який записав саундтрек для “Відьмака 3”

Перевидання The Witcher 3 отримає DLC, пов’язане з серіалом від Netflix

The Witcher 3: Wild Hunt

У GOG розпочався літній розпродаж зі знижками до 90%

The Witcher 2

CD Projekt розповіли про фінансові здобутки за минулий рік

Для The Witcher 3: Wild Hunt вийшов новий сюжетний квест. Щоправда, у вигляді моду

The Witcher 3: Wild Hunt

Нове DLC для Arma 3 занурить гравців у В’єтнамську війну

Як би виглядав The Witcher 3 на першій PlayStation?

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: