THQ Nordic натякає, що на Е3 2019 дивуватиме несподіваними анонсами

Згідно з планами THQ Nordic на Е3 2019, компанія представить на виставці дві неанонсовані гри, що належать до «улюблених франшиз». Знаючи перелік серій і брендів, якими зараз володіє видавництво, неможливо вгадати напевне, що можуть показати цього разу. Цілком можливо, що одним з проектів буде сиквел Red Faction, на який восени натякав виконавчий директор THQ Nordic — Рейнхард Полліс.

От як ці ігри описує сам видавець: “Нове бачення улюбленої франшизи” та “Довгоочікуване повернення космічно любимої  гри/франшизи”. Хоча не варто відкидати продовження Destroy All Humans!, що, в деякому сенсі, підходить під опис “довгоочікуване повернення”. Можливо, THQ Nordic натякає і на нову гру по Timesplitters, хоча права на IP видавець купив лише в серпні минулого року, тому, ймовірно, рано.

Не варто забувати і те, що Deep Silver (що входить до складу конгломерату THQ Nordic) почала тизерити щось пов’язане з серією Saints Row. Проте, зазвичай, проекти інших підрозділів THQ Nordic просувають під їхніми власними іменам, тож ймовірно ці анонси ніяк не пов’язані.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Огляд Alone in the Dark (2024)

Alone in the Dark (2024)

Alone in the Dark перенесли на січень, щоб не конкурувати з Alan Wake 2

alone in the dark reboot

«Чарівний світ фізичних експериментів» — оцінки Trine 5: A Clockwork Conspiracy

trine 5

Gothic 1 Remake відправляє на стару добру каторгу в новому трейлері

gothic 1 remake

THQ Nordic пожертвував 498 тис. євро українцям

thqnordic logo

Звіт з цифрової виставки THQ Nordic

THQ Nordic

Destroy All Humans! 2 Reprobed захопить Землю наприкінці серпня

Destroy All Humans! 2 Reprobed