THQ Nordic відродить серію Black Mirror

Видавництво THQ Nordic упевнено простує до звання “компанія добра”: спершу подарувала нам перевидання Titan Quest та дилогії Darksiders, потім знайшла гроші на розробку третьої частини серії, а під завісу стала видавцем очікуваної нами Battle Chasers: Nightwar. А тепер компанія взялася за перезапуск серії тиць-клац пригод Black Mirror.

Оригінальна Black Mirror вийшла у 2003-му році та була доволі непоганим детективним квестом з домішками жахастика. Продовження, створені у 2010-му та 2011-му роках (геть іншими розробниками, до речі) вже належали до категорії трешовиння, зробленого правою ногою задля порівняно легкого і швидкого заробітку.

Чому THQ Nordic вирішила взятися за відродження настільки непоказного проекту — невідомо. Та 28 листопада новітня Black Mirror з’явиться у продажу на ПКі консолях.

Події гри розгортатимуться у Шотландії в 20-х роках минулого сторіччя. Головний герой, Девід Ґордон, дізнається, що його батько вчинив самогубство, і після довгих років відсутності повертається до родового маєтку під назвою “Чорне дзеркало”. Згодом стає зрозуміло, що обставини смерті надто вже таємничі як для самогубства. А далі нас чекатиме детектив у моторошній обгортці, натхненній творчістю По і Лавкрафта.

Так, графічно гра виглядає аж ніяк не на 2017-ий рік, проте охоча до тиць-клац пригод публіка готова дивитися на страшненьку графіку крізь пальці, якщо розробники подбають про захопливу історію, діалоги та продумані головоломки. Що воно вийде в наслідку — побачимо вже восени.

Читайте також

Vampire: The Masquerade повертається! — PlayNews #360

Кріс Авеллон

THQ Nordic купила права на Outcast

Порадник ґеймера: Листопад 2018

Fallout 76

Darksiders III: більше Війни, ніж Смерті

Darksiders III

Новий трейлер Ре-Марс-Теру Red Faction Guerilla під запальну фанатську пісню

Red Faction: Guerilla

Повернімося на Марс з ремастером Red Faction: Guerilla

Red Faction: Guerilla

THQ Nordic планує повернути до життя давні ігри за ліцензією Nickelodeon

Nickelodeon

Елементи платформінгу та вигадлива бойова система в новому тизері Biomutant

Biomutant

Популярне