Тім Віллітс пішов з id Software у Saber Interactive

Колишній директор студії iD Software, який покинув компанію минулого місяця, нічого не говорив про свої майбутні плани, проте зараз стало відомо, що Тім Віллітс став креативним директором в Saber Interactive.

Тім Віллітс працював в iD Software протягом довгих 24 років. В інтерв’ю для Fortune, він прокоментував свій перехід у Saber Interactive так: «Провівши в студії 24 роки, її стає важко покинути. Це майже як шлюб, не знаю, як краще описати… Я бачив як Saber росте, як команда, розширюється і обростає іншими студіями та командами. Це був вдалий час, щоб перейти сюди».

В ролі креативного директора, Тім допоможе студії направити творче бачення в правильне русло та розширити існуючу базу гравців, а також співпрацюватиме з понад 500 робітниками Saber Interactive по всьому світу, щоб вигадувати щось нове.

Тім раніше співпрацював з Saber Interactive при розробці Quake Champions, за його словами, він був вражений їхньою роботою.

Спритність малих команд і можливість виконати завдання швидко не можуть бути переоціненими. Я не говорю нічого поганого про Bethesda, я люблю їх, але працювати з невеликими командами захоплююче і весело. Коли в когось є хороша ідея — ми беремось за неї. Якщо вона не працює — шукаємо нову.

Читайте також

Джон Кармак хотів би попрацювати з Bethesda

Джон Кармак

Анонсовано перше сюжетне доповнення для DOOM Eternal

Doom Eternal

Doom Eternal отримала нові мапи… і класичний режим графіки

Doom Eternal

QuakeCon пройде в онлайні

З Doom Eternal приберуть античіт Denuvo через скарги гравців

Гравці Doom Eternal обурені античітом Denuvo

Doom Eternal

Як Мік Ґордон та id Software зіпсували саундтрек Doom Eternal

Doom Eternal

У саундтреці Doom Eternal знайшли великодку

Doom Eternal

Популярне