web analytics

Тодд Говард: «The Elder Scrolls VI більше не затримує розробку Fallout 5»

Блогер MrMattyPlays взяв інтерв’ю у ґеймдизайнера Bethesda Тодда Говарда, в якому дізнався чимало подробиць про успішність і майбутнє Starfield, перевидання Fallout 1 і 2 та The Elder Scrolls VI.

За перші два тижні зі свого релізу космічна ролівка привернула увагу 10 млн гравців, а через 10 місяців до неї додатково приєдналися ще 4 млн шукачів пригод. У середньому аудиторія витрачає 40 годин у грі, що гарний результат серед інших проєктів студії. Зараз Starfield — ключова франшиза для компанії на рівні з The Elder Scrolls і Fallout, тому її розвиток продовжиться і в наступному році. Вже розробляється друге масштабне доповнення, що вийде після Shattered Space.

Ремастери, ремейки чи перевидання Fallout 1 і 2  для консолей офіційно не в планах студії. Пан Говард вважає, що ігри мають свій особливий шарм, який втратиться при осучасненні й зміні керування з клавомиші на ґеймпад. Поки в них можна пограти на ПК, він не бачить сенсу думати над відновленням класичних частин серії. В той же час при витоку внутрішніх документів з планами Zenimax, більшість з яких виявилася дійсною, була інформація про ремастер Fallout 3.

Окремо Тодд Говард акцентував увагу на тому, що за останній місяць ігри Bethesda привернули увагу 25 млн гравців. Першочергово завдяки серіалу Fallout, який вже подовжили на других сезон, та їх доступності в підписці Game Pass. Такі показники рекордні для компанії, тому вони продовжать розвивати власні серії й випускати нові ігри, щоб задовольняти власну аудиторію.

Ну і найголовніше: якщо раніше Bethesda Game Studios працювала над іграми по порядку (що дуже бентежило гравців, які боялися просто не дожити до релізу Fallout 5), то зараз усередині Bethesda є 5 окремих команд, які активно працюють над: Starfield, The Elder Scrolls VI, Fallout, мобільними іграми й зовнішньою роботою з партнерами. Особливо тішить, що TES VI нарешті перейшла в активні стадію розробки і, за словами Філа Спенсера, планується до релізу не раніше 2028 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Microsoft не вважає подорожчання Game Pass погіршенням для користувачів

game pass ftc

Творці Dauntless скасували фентезійний аналог Minecraft

project dragon

IO Interactive розробляє фентезійну RPG i екшн про агента 007 гарними темпами

project 007 + project fantasy

Larian мріяла створити нову Fallout більше за Baldur’s Gate 3, але Bethesda відмовилась

larian fallout

Велика Війна 2077 | Лор серії Fallout (Аномальний Притулок)

fallout l2

Підписка Game Pass восени подорожчає й отримає нові рівні

xbox game pass

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

У Steam безкоштовно роздають 3 DLC для Forza Horizon 4

Forza Horizon 4