Torchlight III нарешті готова до повноцінного релізу

Torchlight III провела в дочасному доступі Steam лише три місяці, аж ось розробники оголосили дату повноцінного релізу — 13 жовтня. З такої нагоди ігротворці випустили аж 5-хвилинний трейлер, де коротко розповідають про ігрові класи (серед яких є стімпанківський робот), улюбленців, ворогів, локації та форти, які можна кастомізувати, як тільки душа забажає.

Але от чи позбулася гра своїх старих болячок — поки невідомо. Нагадуємо, після закриття студії Runic у 2017 році права на серію придбало китайське видавництво Perfect World. Ясна річ, фанати почали перейматися, чи не стане смертю для улюбленої багатьма серії діаблоїдів. Побоювання справдилися, бо за кілька років було анонсовано Torchlight Frontiers — фрітуплейну ґрайндилку мобільного пошиву, яка проміняла перевірену часом формулу на “соціальні елементи”, а майстрування білдів і полювання за рідкісним лутом — на побудову власних фортів.

Спільнота відреагувала на таку зрадоньку яскравим палахкотінням. Проект обіцяли суттєво переробити, переназвали його у Torchlight III, вирізали звідти мікроплатежі… і все, випустили в дочасному доступі Steam. І якщо на початку літа відгуки на гру були переважно негативні, то з часом ситуація поліпшилася. І залишається тільки сподіватися, що релізна версія таки врахувала побажання спільноти і буде гідною продовжувачкою другої частини.

Читайте також

Анонсовано Torchlight 3!

Комікс-шутер XIII не вийде на Nintendo Switch. Принаймні, не цього року

XIII Remake

Darkest Dungeon 2 вийде у 2021 році. Щоправда, поки в дочасному доступі

Вихідці з Blizzard сформували нову студію, де розроблятимуть стратегії

Друїди, Париж і криваві бенкети — що чекатиме Assassin’s Creed Valhalla після релізу?

Власників PlayStation 5 винагороджуватимуть за досягнення

У Apex Legends можна буде бігати по стінах! Зовсім як у Titanfа… А, точно

Користувачі iOS тепер можуть грати ігри з Xbox (навіть без xCloud)

Remote Play

Популярне