Torchlight III нарешті готова до повноцінного релізу

Torchlight III провела в дочасному доступі Steam лише три місяці, аж ось розробники оголосили дату повноцінного релізу — 13 жовтня. З такої нагоди ігротворці випустили аж 5-хвилинний трейлер, де коротко розповідають про ігрові класи (серед яких є стімпанківський робот), улюбленців, ворогів, локації та форти, які можна кастомізувати, як тільки душа забажає.

Але от чи позбулася гра своїх старих болячок — поки невідомо. Нагадуємо, після закриття студії Runic у 2017 році права на серію придбало китайське видавництво Perfect World. Ясна річ, фанати почали перейматися, чи не стане смертю для улюбленої багатьма серії діаблоїдів. Побоювання справдилися, бо за кілька років було анонсовано Torchlight Frontiers — фрітуплейну ґрайндилку мобільного пошиву, яка проміняла перевірену часом формулу на “соціальні елементи”, а майстрування білдів і полювання за рідкісним лутом — на побудову власних фортів.

Спільнота відреагувала на таку зрадоньку яскравим палахкотінням. Проект обіцяли суттєво переробити, переназвали його у Torchlight III, вирізали звідти мікроплатежі… і все, випустили в дочасному доступі Steam. І якщо на початку літа відгуки на гру були переважно негативні, то з часом ситуація поліпшилася. І залишається тільки сподіватися, що релізна версія таки врахувала побажання спільноти і буде гідною продовжувачкою другої частини.

Читайте також

Скоро у Torchlight III з’явиться новий клас — проклятий капітан

Torchlight III, Torchlight 3

Розробники соціальних ігор із Zynga придбали авторів Torchlight III

Torchlight III, Torchlight 3

Microsoft презентували січневі новинки Game Pass

what remains of edith finch

Анонсовано Torchlight 3!

Український комікс «ПІТМЕН» вирушає до крамниць

З’явився ігролад скасованого продовження Scarface: The World Is Yours

Scarface

Майкл Джексон таки працював над саундтреком Sonic the Hedgehog 3

Майкл Джексон

Дата релізу та новий ігроладний трейлер A Plague Tale: Requiem

a plague tale is getting a sequel next year 1623607619927

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: