Анонсовано Torchlight 3!

Torchlight Frontiers, RPG у світі оригінальних ігор серії, яку раніше перенесли з 2019 на 2020 рік, відтепер буде прямим продовженням серії і отримає відповідний заголовок — Torchlight III. Офіційний анонс відбувся як на сайті гри, так і у формі відео з головою Echtra Games, Максом Шафером. Одразу з анонсом повідомили, що гра, як і її попередні частини, з’явиться у Steam.

За останні кілька років ми зібрали багато відгуків від наших альфа-тестерів, після того, як ми розібрали їх, обговорили між собою та отримали вказівку від нашого видавця, всі прийшли до висновку, що це найкращий курс для гри. Ці зміни допоможуть Torchlight III повернутися до своїх коренів і зроблять її справжнім сиквелом, яким вона завжди мала бути — Запис у блозі

Також у блозі стверджують, що Torchlight III буде преміум-грою, і що у грі буде можливість грати як в онлайні, так і в оффлайні. Ще однією виразною зміною у грі стало те, що ігровий магазин, де можна було потратити реальні гроші, прибрали. Що стосується дати виходи гри, то її поки не повідомили, однак третю частину на ПК слід чекати у 2020 році з подальшим релізом на консолях.

Детальніше з усіма змінами у грі та подальшими планами можна ознайомитися у офіційному заявленні. Разом з відеороликом у якому анонсували гру, було випущене ще одне відео «Перша експедиція»:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Знову повторюють за Diablo: мобільна Torchlight близька до релізу

torchlight infinite

Скоро у Torchlight III з’явиться новий клас — проклятий капітан

Torchlight III, Torchlight 3

Розробники соціальних ігор із Zynga придбали авторів Torchlight III

Torchlight III, Torchlight 3

Microsoft презентували січневі новинки Game Pass

what remains of edith finch

У EGS безкоштовно роздають Torchlight II

Torchlight III нарешті готова до повноцінного релізу

Отримайте Torchlight 2 безкоштовно та назавжди

Компанія-видавець Perfect World позбувається Runic Games

Torchlight 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: