Trails of Cold Steel IV вийде у наших краях восени

Серія Trails навіть близько не така відома пересічним ґеймерам, як Final Fantasy, Tales of та SMT/Persona, проте за останні роки кількість її шанувальників росте вражаючими темпами. Не в останню чергу завдяки тетралогії Trails of Cold Steel, яка до блиску відточила всі козирі серії — бойову систему, глобальний сюжет і захмарного рівня якості світотворення, після якого не виходить без журби дивитися на інші RPG, з літерою j попереду чи без. А ще у Сold Steel  одні з найкращих у світі ПК-портів.

У Японії остання, четверта частина Trails of Cold Steel вийшла аж під кінець 2018 року. Зважаючи, що англомовні версії попередніх ігор серії виходили зі затримкою в середньому 2 роки, то новин про реліз на Заході чекали не раніше літа. Проте видавці не стали зволікати і влашували анонс… у не найбільш доречну дату.

Втім, ні, це не жарт — Trails of Cold Steel IV у жовтні-листопаді вийде на PS4, а на початку 2021 з’являться версії для ПК і Switch.

Зі свого боку ми неймовірно рекомендуємо ознайомитися з Trails of Cold Steel (навіть/особливо тим, хто раніше не грав у jRPG), а у квітні ще неодноразово розповімо як про згадану тетралогію, так і про всю серію Trails.

Читайте також

Переродження серії. Огляд Tales of Arise

Tales of Arise

Persona 4 цієї суботи вийде в Steam. І не тільки вона

Trails of Cold Steel III вийде на ПК у березні

Обираємо перевидання року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

jRPG на ПК: з чого почати?

Огляд Valkyria Chronicles

Valkyria Chronicles — перші враження

Valkyria Chronicles завітає на ПК (оновлено!)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: