Трейлер Detroit: Become Human обурив британських політиків

Представники британської влади та організацій із захисту прав дитини обурені сценою побутового насильства в останньому трейлері Detroit: Become Human від Quantic Dream.

Ігроладний відеоролик Detroit: Become Human продемонстрували на нещодавній Paris Games Week. Загалом він був схвально сприйнятий публікою, розчаровувала хіба відсутність можливості пограти самостійно. Як демонстрацію було обрано сцену з батьком-насильником, його малою донькою та андроїдом Карен.

Оскільки вагоме значення в Detroit: Become Human відіграють рішення гравця, то й у відео вирішили продемонструвати різні варіанти розвитку сцени. І, як ви вже, мабуть, здогадались із переліку дійових осіб, дане відео було сприйняте вкрай негативно представниками організацій, що борються за права дітей.

У своєму зверненні Деміан Колінс, консервативний представник британського парламенту, заявила: «Побутовому насиллю не місце в грі не залежно від того, яку ідею ним намагаються передати. Насилля — не гра й цим усе пояснюється.» Її думку підтримали інші члени парламенту та публічні люди, зокрема Естер Рандзен, засновник благодійної організації Childline.

Так само і  Quantic Dream поспішили пояснити свою позицію. Спілкуючись із пресою Девід Кейдж, засновник студії та керівник проекту Detroit: Become Human, сказав:

Я намагаюсь розповісти історію, яка значуща для мене, яку я вважаю цікавою, зворушливою та вражаючою. І моя роль, як творця, мабуть, у тому, щоби надати людям те, чого вони зовсім не очікують. Правило, яке я поставив перед собою, говорить ніколи не прославляти жорстокість та не робити нічого без необхідності. Усе повинно мати причину, значення та створювати щось, що стане значущим для інших людей.

Говорячи про конкретну сцену, продемонстровану у відео, Кейдж пояснює:

Для мене це вкрай важлива та зворушлива сцена і я був заціавлений у тому, щоби поставити гравця на місце цієї жінки. Я вибрав її точку зору. Якщо б я обрав точку зору чоловіка, то це була б геть інша історія з іншими емоціями. У цій історії є зміст, є причина — початок та кінець. Що важливо для мене, і що важливо для Detroit, так це сказати, що гра, як і книга, фільм чи вистава, має право досліджувати будь-яку тему, навіть побутове насильство.

Читайте також

Стрім-проходження Detroit: Become Human

Detroit: Become Human

Ігротворча студія Quantic Dream стане видавцем ігор

Quantic dream

Оголошено дату релізу Detroit: Become Human на ПК

Майбутні проекти Quantic Dreams будуть мультиплатформовими зі старту

Девід Кейдж

Quantic Dream відкрила передзамовлення ПК-версії своїх ігор

Нова Stadia розвитку ґеймінгу — PlayNews #363

Stadia

Heavy Rain, Detroit, The Sinking City і The Outer Worlds вийдуть на ПК ексклюзивно в Epic Games Store

Скандал довкола Metro Exodus — PlayNews #357

Metro Exodus

Популярне