Три наступних гри Bethesda не вийдуть на PlayStation

Microsoft розповіли, що три наступних гри від Bethesda будуть ексклюзивами Xbox та ПК. Ця інформація з’явилася у відповіді Microsoft на судовий позов Федеральної торгової комісії, який останні подали в надії зірвати угоду Microsoft про купівлю Activision Blizzard.

У документі, який Microsoft адресувала комісії, йдеться про те, що навіть після купівлі ZeniMax, яка в свою є материнською компанією Bethesda, їх дві гри після закриття угоди, Ghostwire: Tokyo та Deathloop, були есклюзивами PlayStation протягом року після релізу.

Після цього компанія додала, що три наступних гри від ZeniMax, які створенні для «гри одному або у невеликій компанії», будуть есклюзивами Xbox та ПК.

Хоч сам перелік ігор вони не оприлюднили, не важко здогадатися, що мова точно йде про Redfall та Starfield, які вже офіційно були підтверджені як есклюзиви Xbox. Третя гра залишається таємницею, однак наступним проєктом Bethesda буде The Elder Scrolls VI, якщо студія раптом не працює над ще якоюсь неанонсованою грою, тому є вірогідність, що наступний TES не з’явиться на PlayStation.

Є також можливість, що річ йде не про The Elder Scrolls, а про нову гру про Індіана Джонса, над якою працює студія MachineGames, яка теж належить ZeniMax, і яка відома своєю роботою над новими частинами Wolfenstein.

Читайте також

Британці вважають, що ексклюзивний CoD не вигідний Microsoft

cod

Microsoft розширює програму допомоги для інді-розробників

1id@xboxmain

Магазин мобільних ігор Xbox можуть запустити у 2024

xbox mobile store

Valheim вже доступна на Xbox та у GamePass

Valheim

Microsoft підписала 10-річну угоду з українським хмарним сервісом Boosteroid

Boosteroid Microsoft

Ігролад Шоу — пілотний випуск наживо 🥰

purple and blue neon gamer youtube banner

Sony певна, що Microsoft погіршуватиме версії Call of Duty для PlayStation

Call of Duty: Modern Warfare II

Starfield вийде у вересні. Сподіваємося

Starfield

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: