Три наступних гри Bethesda не вийдуть на PlayStation

Microsoft розповіли, що три наступних гри від Bethesda будуть ексклюзивами Xbox та ПК. Ця інформація з’явилася у відповіді Microsoft на судовий позов Федеральної торгової комісії, який останні подали в надії зірвати угоду Microsoft про купівлю Activision Blizzard.

У документі, який Microsoft адресувала комісії, йдеться про те, що навіть після купівлі ZeniMax, яка в свою є материнською компанією Bethesda, їх дві гри після закриття угоди, Ghostwire: Tokyo та Deathloop, були есклюзивами PlayStation протягом року після релізу.

Після цього компанія додала, що три наступних гри від ZeniMax, які створенні для «гри одному або у невеликій компанії», будуть есклюзивами Xbox та ПК.

Хоч сам перелік ігор вони не оприлюднили, не важко здогадатися, що мова точно йде про Redfall та Starfield, які вже офіційно були підтверджені як есклюзиви Xbox. Третя гра залишається таємницею, однак наступним проєктом Bethesda буде The Elder Scrolls VI, якщо студія раптом не працює над ще якоюсь неанонсованою грою, тому є вірогідність, що наступний TES не з’явиться на PlayStation.

Є також можливість, що річ йде не про The Elder Scrolls, а про нову гру про Індіана Джонса, над якою працює студія MachineGames, яка теж належить ZeniMax, і яка відома своєю роботою над новими частинами Wolfenstein.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Це ж було вже! Огляд Senua’s Saga: Hellblade 2

Senua's Saga: Hellblade 2

Організатори фестивалю FANCON розіграють консоль, стилізовану під контейнер для артефактів зі S.T.A.L.K.E.R.

dsc08913

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Microsoft запустить власну крамницю мобільних ігор цього літа

xbox mobile

Ребут Perfect Dark у скрутному становищі

Perfect Dark