Трилогію мультфільмів «Берсерк: Золотий вік» транслюватимуть у вигляді серіалу

На честь 10-річчя трилогії, мультфільми «Берсерк: Золотий вік» транслюватимуть у вигляді телесеріалу у жовтні. Цей анонс був проілюстрований малюнком Наокі Онди, головного режисера анімації. На ньому зображена сцена, у якій Ґатс сидить на пагорбі та розмірковує про мрію кожного члена банди Сокола, порівнюючи їх з вогниками багаття.

Варто зазначити, що цієї сцени не було в оригінальній трилогії. Лише в адаптації 1997 року та оригінальній манзі. Отже, можна очікувати на розширені та доповнені сцени з мультфільмів.

Також оголошено, що Міка Накашіма, яка відома тим, що написала опенінґ до Darling in the FranXX («Любий у Франксі»), працює над ендінґом до майбутнього серіалу з назвою Wish («Бажання»). Ще сауднтрек серіалу доповнять нові композиції від Шіро Саґісу та Сусуму Хірасави, що працювали над фільмами.

Постер серіалу:

Невеличке відео, що було опубліковано ще у червні. У ньому Хіроакі Іванаґа, голос Ґатса, закликає подивитись ще одну адаптацію арки «Золотий вік».

У червні ми писали про те, що манґа «Берсерк» отримає кінцівку, навіть після смерті її автора, генія Кентаро Міури, та який вклад цей твір приніс у світову культуру.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Хрещениця Індіани Джонса продюсуватиме серіал Tomb Raider від Amazon

tomb raider

Як почати читати мангу

manga 02

Сюжет кіноадаптації аніме «Ванпанчмен» переписує співавтор «Ріка та Морті»

Ванпанчмен One Punch Man

Виконавчий продюсер серіалу Fallout вважає його «майже як Fallout 5»

p.ua.fallout 2

Аніме «Наруто» отримає кіноадаптацію від режисера «Шан-Чі»

NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS

Sony анонсувала екранізацію горору Until Dawn від творців «Воно» й «Шазама»

Until Dawn

Стартувало передзамовлення офіційного артбука «Євангеліон. Збірка ілюстрацій 2007–2017»

Євангеліон

Death Stranding отримає екранізацію від студії А24

Death Stranding