Репортаж з турніру «Основний калібр» з WoT у Дніпропетровську та Запоріжжі

Автор: Alex Korchevski @alexkorchevski

Як ми уже пам’ятаємо, Wargaming проводить чемпіонат з WoT під назвою «Основний калібр». Його відбіркові тури вже відбулися у Харкові, Львові та Одесі, а 21 лютого — у Дніпропетровську та 28 лютого — у Запоріжжі.

Із львівського турніру репортаж можна прочитати ось тут.

Після вражень львівського турніру ми вже були готовими до того, що Wargaming покаже себе відмінним організатором, і це справдилося: всі ті ж можливості, які були доступні гравцям та відвідувачам на попередніх турнірах, були доступні і на цих двох.

Як можна було потрапити на турнір: слід було брати участь у онлайн-відборах, чим у Дніпропетровську скористалося 30 команд, а Запоріжжя було найактивнішим, адже у відборі брали участь аж 53 команди!

До головних ігор відбирались лише 4 команди у кожному місті, які змагалися між собою за право брати участь у гранд-фіналі.

Для тих, хто не знайшов команди, існувала не менш прекрасна можливість спробувати свої сили у особистому заліку. Як не дивно, але найліпші результати у обох містах практично співпадають.

На танкові Черчіль ІІІ (у обох містах) у Дніпропетровську найліпший результат показав Дмитро Рожковський (2983 річки досвіду), а у Запоріжжі із результатом 2700 очок всіх впорав Андрій Шибєко.

Організатори відзначають, що вони були приємно здивовані рівнем зацікавленості грою у Запоріжжі, адже це місто побило рекорд відвідуваності Харкова і команди показали дуже високі результати.

Запорожье. Основной калибр.
Запорізька аудиторія турніру “Основний калібр”

Це місто змогло здивувати і тим, що вперше за всі турніри до складу команди, яка пройшла у півфінал входила і танкістка-дівчина. Втім, на превеликий жаль ця команда зайняла друге місце у командному заліку. Взагалі у Запоріжжі було багато активних і красивих танкісток.

Дівчата у запорізькому відбірковому турнірі з World of Tanks

Це втім не означає, що Дніпропетровськ показав слабшу гру: його команди достойно змагалися і були особливо активними у зоні особистого заліку: 900 людей при відвідуваності у 2 тис. осіб, а у Запоріжжі 1100 на 3 тис. осіб!

Дніпропетровськ підтримує “танкістів”.

У Дніпропетровську команди вибороли наступні місця:

1 місце: Goods
2 місце: Privat team
3 місце: Quazar
4 місце: Насильник

Переможці дніпропетровського відбору: команда Goods

У Запоріжжі турнірна таблиця виглядає таким чином:

1 місце: Expert
2 місце: Chester_RND
3 місце: Skill91
4 місце: Time 2 Win

Переможці запорізького турніру: команда Expert

Коментатором турнірів, незважаючи на свою велику зайнятість, був Сергій Карапєтян (Vspishka), котрий вже не раз відзначав у своїх коментарях, що хоч це і любительський турнір, та рівень гри, тактики та видовищності у всіх команд знаходяться на дуже високому рівні.

У обох містах публіка гаряче підтримувала команди у запальні моменти ігор, а особливо пристрасні фанати мали змогу спілкуватись із розробниками, обговорюючи усі нюанси World Of Tanks.

Wargaming ще проводить цей турнір, і хоч він ще не добіг кінця і попереду найцікавіше, але вже можна впевнено сказати, що Україна дуже тепло прийняла цю серію турнірів і фанати були дуже активними.

Навіть той, хто ніколи не думав про те, аби пограти у WoT, потрапляючи у атмосферу цього турніру мали бажання спробувати і приєднувались до лав гравців «у танки». Навіть діти раділи: адже поки батьки (чи один із батьків) насолоджувались видовищами, з дітьми працювали аніматори. Wargaming зробила дуже правильний акцент на тому, що велика частина гравців у WoT уже має сім’ї, яким теж потрібно приділити час та увагу.

Дивлячись на ігрове золото, яке отримали команди, разом із призами, на задоволені обличчя гравців, які отримували футболки і бонуси у зоні особистого заліку, розумієш, що Wargaming змогли створити дуже затишну та теплу атмосферу навколо своїх ігор. Приєднуйтесь і ви, а також очікуйте на репортаж із гранд-фіналу, який відбудеться вже за тиждень у Києві!

Репортаж із турніру WoT «Основний калібр» (Львів)

Останні статті

Жахливо і водночас прекрасно: як зображають постапокаліпсис у іграх

Автор: Сергій Мельник

Як мисливець на драконів та місячна принцеса лотоси рятували: огляд аніме «DOTA: Кров Дракона»

Автор: PlayUA

DOTA: Кров дракона / DOTA: Dragon's Blood

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Автор: Віталій Тарнавський

Редакційні мандри у віртуальну реальність з Injoy VR

Автор: PlayUA

Injoy VR

Ґеймерський звук виходить на новий рівень — нові навушники від AOC

Автор: Віталій Тарнавський

Кошмари, яких ви так боїтеся… Враження від Little Nightmares II

Автор: PlayUA

Little Nightmares II

Огляд артбука Art of Star Wars: The Mandalorian

Автор: PlayUA

Art of Star Wars: The Mandalorian (Season One)

5 ігор, з якими варто ознайомитися завдяки підписці EA Play

Автор: Сергій Мельник

EA Play

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: