Turtle Rock Studio оголосила про припинення підтримки Back 4 Blood

У повідомленні, яке було опубліковане на сайті Turtle Rock, студія подякувала гравцям за підтримку Back 4 Blood й те, що через нестачу кадрів не може надалі продовжувати наповнювати її контентом поки працює над новим ще неанонсованим проєктом.

“Turtle Rock Studios насправді невелика як для студії, що робить ААА-ігри. У нас не вистачає людей, щоб продовжувати працювати над контентом Back 4 Blood, поки ми розробляємо іншу гру. Так, іншу гру! З огляду на це, настав час опустити голови, повернутися в лабораторію і взятися до роботи над новою грою”.

За словами Turtle Rock, Back 4 Blood буде продовжувати працювати. Наразі гра доступна на рівнях PlayStation Plus Extra та Premium, а також як частина Xbox Game Pass.

Back 4 Blood вперше побачила світ у жовтні 2021 року та отримала три доповнення після релізу. Останнє велике доповнення, Children of the Worm, вийшло минулого літа з новою сюжетною кампанією, персонажем та іншим контентом. З нашими враженнями від Back 4 Blood можете ознайомитись за цим посиланням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Helldivers, Titanfall 2, Divinity: Original Sin — Що придбати до 100 гривень у Steam?

Helldivers 1

Humble Bundle випустили набір з кооперативними шутерами

123

Devil May Cry V, Back 4 Blood та інші: Січневе поповнення бібліотеки PlayStation Plus Extra

Devil May Cry 5

Допоки срака не болітиме. Враження від Back 4 Blood

Back 4 Blood

Кооперативний стрім-проходження Back 4 Blood

FIFA 22, Far Cry 6, Metroid Dread — Порадник ґеймера: Жовтень 2021

Far Cry 6

Оголошено фінальні системні вимоги Back 4 Blood

Back 4 Blood

Back 4 Blood відправилася “на золото”

Back 4 Blood

Популярне