Автори Baldur’s Gate 3 найняли «інтимних координаторів» для створення сцен сексу

Larian Studios ретельно підійшли до створення любовних сцен у Baldur’s Gate 3 — і справа тут не лише у багатстві інтимних можливостей (кхе-кхем, ведмедик), а й у відповідальному ставленні до учасників зйомок цих сцен. За словами Девори Вайлд, виконавиці ролі Лай’Зель (ґіт’янківська войовниця в нашій команді), розробники найняли інтимних координаторів, які займалися хореографією сцен сексу, а також забезпечували психологічний комфорт акторам і акторкам під час запису.

Власне кажучи, залучення інтимних координаторів є досить поширеною практикою на зйомках фільмів і серіалів, бо за словами акторів, інтимні сцени є однією з найвиснажливіших і найнеприємніших частин цієї професії. Навіть Кілліан Мерфі, розповідаючи якось про сцену сексу в «Оппенгеймері», зауважив, що це був один із найскладніших епізодів його роботи над стрічкою, проте без цієї сцени нія не можна було обійтися, адже вона була важливою для цілісності образу його персонажа. Ось для цього й наймають інтимних координаторів, бо вони не лише підказують акторам, як краще рухатися акторам за певного освітлення, а й допомогають позбутися зайвого психологічного тиску й належним чином передати потрібні емоції під час фільмування сцени.

Девора Вайлд теж оцінила результативність роботи інтимних координаторів, бо у Baldur’s Gate 3 чоловіки, жінки та інші створіння віддаються тілесним утіхам по-різному: якісь сцени сексу вийшли напрочуд палкими, якісь — до нестями чуттєвими, якісь — приземлено незграбними, а є й сцени хвацького шпекання, які без реготу дивитися не вийде. І за словами акторки, ніхто не знімальному майданчику не почувався скутим — усі пройнялися потрібними емоціями й чудово виконали свою роботу.

Творці Baldur’s Gate 3 формально не є першими, хто вдався до залучення інтимних координаторів (раніше це творці Immortality, шикарного інтерактивного детектива від автора Her Story), але їх досвід роботи з цими фахівцями стане найбільш показовим. І працівники Larian сподіваються, що надалі й інші студії теж залучатимуть відповідних фахівців для створення якісних тінтимних сцен у відеоіграх.

А оцінити роботу акторів та інтимних координаторів ми зможемо 3 серпня, коли Baldur’s Gate 3 вийде з дочасного доступу Steam. Власникам PS5 натомість доведеться почекати до 6 вересня. І нагадуємо, що Baldur’s Gate 3 вийде відразу з офіційною українською локалізацією.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Картковий інді-хіт Balatro знімають з продажу, бо гру чомусь вважають «азартною»

balatro

У Steam можна безкоштовно забрати Space Crew: Legendary Edition

Space Crew: Legendary Edition

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked

Офіційна підтримка модів для Baldur’s Gate 3 може затриматися через токсичних гравців

bg3

«Право на монетизацію потрібно заслужити» — вважає керівник Helldivers 2

helldivers 2

Hollow Knight: Silksong схоже не вийде навіть цього року

silksong

Baldur’s Gate 3 принесла власникам D&D 90 млн доларів

baldur's gate 3

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

DDrace Network

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: