Творці Machinarium та Samorost анонсували свій наступний проєкт

Чеська студія Amanita Design анонсувала свій новий проєкт — Phonopolis. Роботи студії відомі своїм чарівним візуальним дизайном, дивовижними світами та чаруючими історіями, варто тільки згадати Machinarium, Botanicula чи Chuchel.

У Phonopolis гравці візьмуть на себе роль Фелікса. Це юнак, що живе в дистопійному місті, яке потерпає від влади авторитарного правителя. І схоже він єдиний житель цього міста, якому не байдуже, тож Фелікс бере на себе відповідальну задачу повалення режиму.

Основними темами Phonopolis стануть маніпуляції та індивідуалізм. А візуальна складова проєкту натхненна роботами авангардних художників міжвоєнного періоду, зокрема напрямками конструктивізму, футуризму та супрематизму, а також їхнім впливо на тогочасну пропаганду.

Крім іншого, Phonopolis стане важливою для Amanita Design, бо це буде їхня перша гра з 3D-дизайном. Кожен персонаж та діючий предмет зроблені немов з паперу і від того пласкі, та все ж вони розміщені в 3D-середовищі. Хочеться апелювати до схожості з серією Paper Mario, та все ж у Phonopolis власний виразний стиль, який відсилає до діорам.

Поки Phonopolis це доволі ранній анонс, який немає ні приблизної дати виходу, ні платформ. Гра точно вийде на Windows та Mac, а також Amanita Design обіцяють реліз на якихось консолях. Знаючи їх, за короткий період гра вийде на практично всіх доступних платформах, у тому числі й мобільних. Що ж до дати, то поки точно відомо тільки те, що цього або наступного року Phonopolis очікувати не варто.

Читайте також

Найцікавіше з Future Games Show. Частина 2 — Sunday Gold, Lost in Play та Palworld

Sunday Gold

#FuckTheWar — Amanita Design, Bungie, CDPR та багато інших ґеймдев студій стали на підтримку України

ukraine flag

Samorost 2 вийшла на телефонах

Samorost 2

Падіння у воронячу нору. Огляд гри Creaks

Creaks

Пригоди кошлатого любителя вишень Чучеля вийдуть уже за два місяці

Chuchel

Chunchel — нова гра від творців Machinarium (+ трейлер)

Тизер-трейлер прекрасної Samorost 3

Мобільні ігри від Netflix завантажили 13 млн разів

Netflix

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: