Творець Stardew Valley працює над новими іграми

Ерік Барон, також відомий як ConcernedApe та творець інді-хіта Stardew Valley, на своїй сторінці у Twitter розповів, що зараз працює над двома новими проєктами. Одна з ігор перенесе нас у всесвіт Stardew Valley, однак не буде опиратися на фермерство. Другий проєкт поки що на стадії задуму, але, найімовірніше, він також буде пов’язаний з попереднім творінням Еріка. 

Після того, як користувачі Twitter та ЗМІ почали обговорювати коментарі ігророба, він написав, щоб його слова сприймали без зайвого ажіотажу. Барон хоче робити ігри без будь-якого тиску з боку прихильників. 

«Я не сподіваюся зробити ще один інді-хіт, просто хочу створити нову гру, якою я би був задоволений. Також бажаю поділитися своїми ідеями та мистецтвом зі світом. Якщо вони стануть популярними, буде чудово, однак я сфокусований не на цьому», – написав автор на своїй сторінці.

Stardew Valley вийшла у лютому 2016-го року на ПК, а пізніше з’явилася на всіх актуальних платформах, у тому числі Android та iOS. Гра навіть отримала нагороду «Прорив року» на Golden Joystick Awards. Станом на січень 2020-го року, Stardew Valley придбали більше ніж 10 мільйонів разів. Очевидно, що ґеймери зацікавленні у нових проєктах розробника. 

Читайте також

Stardew Valley отримає нове колекційне видання

Stardew Valley

У автора Stardew Valley нарешті з’явився комфортний комп’ютерний стіл

Stardew Valley отримає ще одне оновлення

Гігантське оновлення Stardew Valley тепер доступне й на консолях

Stardew Valley

Хата у Skyrim та Fallout дешевша за однокімнатну квартиру у Києві

The Elder Scrolls V: Skyrim

Багатокористувацький режим у Stardew Valley уже не за горами

Оголошено ігри 2016 року, що сягнули мільйона продажів у Steam

Стрім Stardew Valley | 23.12 о 21:00

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: