web analytics

Творці Among Us не забули про обіцянки

Ще з листопада розробники з Innersloth почали говорити про майбутні нововведення: мапа-дирижабль, античіт, облікові записи. У грудні нам навіть показали трейлер ґеймплею на прийдешній мапі, але на цьому всі новини припинилися.

Ігротворці зрозуміли, що фанати занадто довго перебували без нових подробиць, тож вирішили дещо прояснити ситуації та опублікували новий запис у блозі. Перш за все, нагадали, що мапу Airship додадуть найближчим часом. Гравці зможуть обирати кімнату, де почати гру, отримають нові костюми та завдання, а також спробують вертикальний ґеймплей — у Airship з’являться сходи. Про облікові записи теж не забули. Innersloth хотіли б додати їх раніше, але хочуть довести систему до ідеалу. Для цього першочергово звертають увагу на модерацію та систему скарг. Про інші можливі нововведення поки не кажуть, але обіцяють найближчим часом відкрити дошку із планами розробників.

І наостанок Innersloth пояснили, чому ж гравцям доводиться чекати. За їхніми словами, несподівана популярність Among Us спричинила великі зміни в компанії. Два місяці пішли на реструктуризацію та пошук нових працівників і партнерів. Робота над версіями для Switch та Xbox теж забирає багато часу. Тим не менше, тривала розробка дозволить створити якісний продукт, тож очікування гравців буде виправданим.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Metroid Prime 4: Beyond, Mario & Luigi: Brothership, Zelda: Echoes of Wisdom — Підсумки червневого Nintendo Direct

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom

LEGO Horizon, Civilization VII, DLC для Alan Wake 2 — Підсумки Summer Game Fest 2024

lego horizon

У мультсеріалі Among Us Еллі з The Last of Us озвучить Фіолетову

Among Us

Vampire Survivors анонсувала DLC у світі Among Us та додала дрібку сюжету

vampire survivors Emergency Meeting among us

Among Us перетворять у мультсеріал

Among Us

Що божевільного було на День сміху?

Among us horse

Клон Among Us обійшов оригінал за кількістю гравців

goose goose duck

Творці Among Us поділилися подробицями VR-версії проєкту

Among Us VR