Творці League of Legends випустять карткову гру, серіал та багато іншого

Riot провели трансляцію на честь десятиліття League of Legends, де розповіли про майбутні проєкти студії, серед яких карткова гра, файтинг, серіал і ще багато цікавинок.

Legends of Runeterra – нова колекційна карткова гра від Riot, де, як можна здогадатись, ви зустрінете вже знайомих вам чемпіонів з Ліги Легенд.

Гра вийде на ПК та мобільних пристроях на початку 2020-го року. До того часу проходитимуть бета-тести, на які можна зареєструватися на офіційному сайті гри.

Тільки на мобільних пристроях вийде нова MOBA від Riot – League of Legends: Wild Rift. Розробники стверджують, що це цілком нова гра, що створена спеціально під мобільні пристрої, з переробленим управлінням та швидшими іграми.

Як і у випадку з картковою грою, Wild Rift побачить світ у 2020-ому році. Крім того у 2020-ому, під мобільні пристрої, окремо вийде й Teamfight Tactics.

Одним з нових проектів, які Riot анонсували під час трансляції, став симулятор менеджера кіберспортивної організації  – League of Legends Esports Manager

Гравцям доведеться розвивати кіберспортивний коллектив, збирати команду, займатися організаційними питаннями, шукати спонсорів, придумувати найкращу стратегію тощо.  У 2020-ому році гра вийде в Китаї, а пізніше в інших регіонах. Детальніше з грою можна ознайомитися у блозі.

Ще однією новинкою став тактичний шутер Project A, де гравці гратимуть за героїв з різними здібностями, що дасть чимало можливостей, щоб придумати унікальну тактику. 

Більше про гру стане відомо у 2020-ому році.

Ще два проекти, над якими працює Riot – Project L та Project F. Проект L стане файтингом, у якому зійдуться чемпіони всесвіту League of Legends, а от проект F дасть гравцям можливість досліджувати світ LoL разом з друзями. Більше деталей про Project F немає. 

Анімаційний серіал Arcane розповість про «двох найвідоміших героїв League of Legends та про те, що розвело їх по різні сторони барикад». А от документальний фільм Origin покаже  те, що відбувається за тією стороною монітору, як розвивалась гра та її спільнота. Фільм вже доступний для перегляду на Netflix та інших сервісах.

Повертаючись до самої гри, Riot представили нового чемпіона – Сенну, сапорта з ігровим стилем стрілка. Героїня вже були у лорі League of Legends довгий час як дружина Люціана, а от вже 11 листопада стане цілком ігровим персонажем. 

На Summoners Rift чекає найбільше оновлення за останні кілька років. Більшість змін будуть напряму пов’язані з стихійними драконами.

На головних серверах оновлення вийде 21 листопада, однак на тестових побачити зміни можна буде 23 жовтня. 

Читайте також

У Valorant виправили проблему з одноманітністю мап

Йон стане новим чемпіоном League of Legends

Riot випустили “медичні” скіни для League of Legends в підтримку боротьби з COVID-19

У Valorant нарешті з’явилися рейтингові матчі

Мобільна версія League of Legends виглядає доволі круто

League of Legends: Wild Rift

Legends of Runeterra влітку отримає нові режими (і не тільки)

Нового героя для Legends of Runeterra створять у прямому ефірі

Legends of Runeterra дожила до версії 1.0

Legends of Runeterra

Популярне