Twig, Public Domain,The Rocketeer. UA Comix розкрила іноземні видання, які видасть для українців у новому році

UA Comix оголосила пʼятірку популярних іноземних видань, які вийдуть у новому році під імпринтом Other Comix. Читачів очікують неймовірні кримінально-космічна, фентезійна, саркастична, меланхолічна й автобіографічна мальовані історії українською мовою.

Тож, давайте докладніше розглянемо, які ж проєкти вийдуть українською. Проте майте на увазі, що всі перекладені назви можуть ще зазнати змін.

The Rocketeer: the Complete Adventures Deluxe Edition / «Ракетник: Делюкс видання» містить повну коміксну сагу і безліч додаткових матеріалів про пригоди невдачливого пілота Кліффа Секорда, який понад усе хоче розбагатіти. За деяких обставинах він знаходить унікальний ранець, який дарує своєму власнику незвичайні здібності польоту. Проте замість омріяного багатства, він потрапляє у напружений кофлікт і вимушений боротися зі шпигунами і злодіями, щоб зберегти своє життя. У цій науково-фантастичній подорожі йому допомагатимуть вірний друг Піві і красуня Бетті Кліфф.

Автор: Dave Stevens / Дейв Стівенс

Оригінальний видавець: IDW

Перша публікація: Січень 2009

Twig. Vol. 1. / «Пагін» розкриває читачеві надихаючу історію про надію, душевний біль і непереборні труднощі, які випали на долю милій істоті на ім’я Твіґ. Після того, як його батько помирає, йому належить перейняти на себе обов’язки щодо розкладання чарівних речей у визначених місця, щоб їх могли віднайти обрані та використати для своїх геройських вчинків.

Автори: Skottie Young & Kyle Strahm / Скотті Янґ та Кайл Стрем

Оригінальний видавець: Image Comics

Перша публікація: Листопад 2022

Public Domain, Volume 1: Past Mistakes / «Суспільне Надбання: Помилки минулого» — це історія про Сіда Далласа, художника коміксів, чия мальована історія «Домен» здобула успішну кіноадаптацію, а безліч мерчу на прилавках магазину розкуповується, тільки-но з’являється на полицях. Проте ця слава не принесла йому ані всесвітньої відомості, ані безмежних статків, на відміну від корпорації, яка має всі права на його творіння. І, хоча самого Сіда така ситуація повністю влаштовує, його син вважає інакше і вже розпочинає боротьбу проти корпорації за справедливість.

Автор: Chip Zdarsky / Чіп Здарскі

Оригінальний видавець: Image Comics

Перша публікація: Січень 2023

My Life Among Humans / «Моє життя серед людей» зображує буття інопланетянина під прикритям у Північній Америці, який на людях проживає звичайне життя землянина і ходить на примусову працю, а потайки пересилає отримані дані своєму керівництву. Усе виходить із під контролю, коли він зустрічає Вілла і розкриває перед ним своє справжнє обличча.

Автор: Jed Mcgowan / Джед Макґовен

Оригінальний видавець: Oni-lion Forge Publishing Group

Перша публікація: Лютий 2023

A Figura Intera / «Побачити все» — це щира і пристрасна автобіографічна історія Міла Манара, яка повідає про життєвий шлях митця. Сповнений спогадів, роздумів і зустрічей із різними відомими діячами культури та суспільства.

Автор: Milo Manara / Міло Манара

Оригінальний видавець: Giangiacomo Feltrinelli Editore Milano

Перша публікація: Квітень 2021

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім Final Fantasy VII: Rebirth

final fantasy vii rebirth ff7

Apple працює над серіальною адаптацією «Нейроманта»

нейромант

Українську гру Hollow Home номінували на Studio Award у рамках GDWC

hollow home

Демоверсії з Фестивалю новинок у Steam, варті вашої уваги

p.ua.ai steam

Настілка за мотивами серіалу «Дивні дива» вийде українською

дивні дива

Baldur’s Gate 3: де знайти пекельне залізо?

baldur's gate 3 20230915171910

Українська The Sinking City отримала оновлену версію у Steam і раніше недоступні DLC

The Sinking City

Ремастери Gears of War на Unreal Engine 5 уже готують до релізу

gears collection

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: