У березні підписники PS Plus отримають рімейк Final Fantasy VII

Sony поділилася списком ігор, які підписники PS Plus отримають у березні. Підписники зможуть оцінити Final Fantasy VII Remake (PS4), Maquette (PS5), Remnant: From the Ashes (PS4), Farpoint (PS VR), а також ще один місяць безкоштовної Destruction AllStar (PS5). Ігри стануть доступні 2 березня.

Final Fantasy VII Remake (на яку у нас є огляд) це довгоочікуванний рімейк однієї з найулюбленіших прихильниками серії гри. Візьміть на себе роль Клауда, та разом з повстанським угрупуванням AVALANCHE станьте на захист планети у бородьбі з мегаконгломератом Shinra Inc.

Maquette переносить вас у світ, правила якого сильно відрізняються від нашого. Головоломки вимагають від вас рекурсивного повороту світу – маніпулюючи ландшафтом макету, ви побачите, як всі зміни відзеркалюються на справжню повнорозмірну версію цього макету.

Ще однією грою є шутер Remnant: From The Ashes. Події гри розпочинаються з вторження древнього зла на Землю. Гравцям поодинці, або з командою із ще двох людей належить пробиватись крізь орди демонів аби повернути все до норми.

Farpoint це шутер від першої особи для PS VR, у якому вам необхідно буде опанувати весь арсенал різноманітної зброї задлятого, щоб захистити себе у ворожому, наповненому ворогам світі.

І ще одним приємним бонусом для підписників PS Plus стане те, що Destruction AllStar, гра про сутички на автомобілях, буде безкоштовною ще місяць, а семе до 5 квітня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Шпигун PlayStation проник у Xbox – фанати шоковані

xbox series x and s

Джим Раян вважає, що PS5 може стати найуспішнішою консоллю Sony

p.ua.Джим Раян

«Ультимативний ігросервіс»: Нові деталі перезапуску Marathon від Bungie

marathon

Керівництво Sony вважає придбання Bungie невдалою інвестицією

marathon

Ось як виглядала скасована мультиплеєрна Spider-Man: The Great Web від Insomniac

spider man

Sea Of Thieves має першість за передзамовленнями у кількох країнах на PlayStation

sea of thieves