У березні підписники PS Plus отримають рімейк Final Fantasy VII

Sony поділилася списком ігор, які підписники PS Plus отримають у березні. Підписники зможуть оцінити Final Fantasy VII Remake (PS4), Maquette (PS5), Remnant: From the Ashes (PS4), Farpoint (PS VR), а також ще один місяць безкоштовної Destruction AllStar (PS5). Ігри стануть доступні 2 березня.

Final Fantasy VII Remake (на яку у нас є огляд) це довгоочікуванний рімейк однієї з найулюбленіших прихильниками серії гри. Візьміть на себе роль Клауда, та разом з повстанським угрупуванням AVALANCHE станьте на захист планети у бородьбі з мегаконгломератом Shinra Inc.

Maquette переносить вас у світ, правила якого сильно відрізняються від нашого. Головоломки вимагають від вас рекурсивного повороту світу – маніпулюючи ландшафтом макету, ви побачите, як всі зміни відзеркалюються на справжню повнорозмірну версію цього макету.

Ще однією грою є шутер Remnant: From The Ashes. Події гри розпочинаються з вторження древнього зла на Землю. Гравцям поодинці, або з командою із ще двох людей належить пробиватись крізь орди демонів аби повернути все до норми.

Farpoint це шутер від першої особи для PS VR, у якому вам необхідно буде опанувати весь арсенал різноманітної зброї задлятого, щоб захистити себе у ворожому, наповненому ворогам світі.

І ще одним приємним бонусом для підписників PS Plus стане те, що Destruction AllStar, гра про сутички на автомобілях, буде безкоштовною ще місяць, а семе до 5 квітня.

Читайте також

Стрім Outriders

Outriders

Комікси Bloodborne невдовзі з’являться українською

Усім власникам PlayStation подарують 10 ігор. Серед них є Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

Античіт Denuvo відтепер доступний на PlayStation 5

Sony дозволить проходити ігри за допомогою бананів

Fortnite

[РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ] Середньостатистичний український гравець (за версією PlayUA)

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні?

[ОНОВЛЕНО] Ratchet & Clank для PS4 можна буде забрати безкоштовно і назавжди

Ratchet & Clank

Мінус ще один ексклюзив: Days Gone вийде на ПК

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: