У березні підписники PS Plus отримають рімейк Final Fantasy VII

Sony поділилася списком ігор, які підписники PS Plus отримають у березні. Підписники зможуть оцінити Final Fantasy VII Remake (PS4), Maquette (PS5), Remnant: From the Ashes (PS4), Farpoint (PS VR), а також ще один місяць безкоштовної Destruction AllStar (PS5). Ігри стануть доступні 2 березня.

Final Fantasy VII Remake (на яку у нас є огляд) це довгоочікуванний рімейк однієї з найулюбленіших прихильниками серії гри. Візьміть на себе роль Клауда, та разом з повстанським угрупуванням AVALANCHE станьте на захист планети у бородьбі з мегаконгломератом Shinra Inc.

Maquette переносить вас у світ, правила якого сильно відрізняються від нашого. Головоломки вимагають від вас рекурсивного повороту світу – маніпулюючи ландшафтом макету, ви побачите, як всі зміни відзеркалюються на справжню повнорозмірну версію цього макету.

Ще однією грою є шутер Remnant: From The Ashes. Події гри розпочинаються з вторження древнього зла на Землю. Гравцям поодинці, або з командою із ще двох людей належить пробиватись крізь орди демонів аби повернути все до норми.

Farpoint це шутер від першої особи для PS VR, у якому вам необхідно буде опанувати весь арсенал різноманітної зброї задлятого, щоб захистити себе у ворожому, наповненому ворогам світі.

І ще одним приємним бонусом для підписників PS Plus стане те, що Destruction AllStar, гра про сутички на автомобілях, буде безкоштовною ще місяць, а семе до 5 квітня.

Читайте також

Sony стала найкращим видавцем 2022 року за версією Metacritic

sie

Дорожезно, зате «Вау!» — Огляд PlayStation VR2

PlayStation VR2

Discord, VRR і ще дрібку функцій додали у PS5

Discord Playstation

Sony певна, що Microsoft погіршуватиме версії Call of Duty для PlayStation

Call of Duty: Modern Warfare II

Стрім Moss: Book II

Moss Book II

God of War: Ragnarok отримала рекордну кількість номінацій від BAFTA

God of War Ragnarök

Помер Тору Окада, дизайнер музичної айдентики PlayStation

PlayStation

Підсумки лютневого State of Play

suicide squad kill the justice league clip reveals the inclusion of lex luthor

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: