У червні видадуть одразу 6 дуельних настілок з серії Unmatched

Інтернет магазин настільних ігор Geekach повідомив, що виробництво настілок із серії Unmatched на завершальній стадії, а отже, зовсім скоро, відкриється можливість для їхнього передзамовлення. Забавки вийдуть в червні, а поки магазин рекомендує на сторінці вподобаної гри натиснути кнопку «Повідомити, коли з’явиться», щоб першими мати змогу замовити та отримати одну або декілька новинок. 

Серія Unmatched характеризується асиметричними дуельними боями між амбітними героями, що прибули на поле битви з різних казок, фільмів, легенд та міфів. Вони всі мають сильні та слабкі сторони, які варто враховувати під час розпалу баталій та побудови стратегії для перемоги. Кожен набір включає від 1 до 4 героїв, карти дій, лічильники життів, двосторонню мапу, жетони помічників та здоров’я. Головна мета — зробити все можливе, щоб лічильник життя противника опустився до нуля. Одна партія займатиме 20-40 хвилин. Гра має нескладні правила, що дозволяє зануритись в її світ навіть восьмирічним особам. Визначити найсильнішого та найвправнішого воїна стане можливим не тільки в компанії дорослих, а і разом з дітьми та підлітками.

Очікувані випуски серії Unmatched:

  • В «Unmatched: Битва легенд. Частина перша» зійдуться в бою Король Артур, за підтримки Мерліна, Аліса із Задзеркалля, що вміє виростати та зменшуватися, Сіндбад-мореплавець, який збільшує свою силу під час подорожей і Медуза Горгона, яка здатна перевтілювати недругів на камінь одним поглядом.
  • «Unmatched: Робін Гуд проти Біґфута» є самостійним доповненням до «Битви легенд», де гравці зможуть зіставити в поєдинку Робіна Гуда з його багаточисленними розбійниками-помічниками та Біґфута, який непомітно та швидко підкрадається до противника, щоб завдати смертельного удару.
  • В «Unmatched: Місто туманів» події розвиватимуться на вулицях Лондона, де зустрінуться детектив Шерлок Голмс з найкращою дедукцією та інтуїцією, ненаситний кровопивець Дракула, невловимий Людина-невидимець, що завжди ховається в тумані, та доктор Генрі Джекіл з його злою другою особистістю Едвардом Гайдом.
  • «Unmatched: Битва легенд. Частина друга» виведе на поєдинок грецького воїна Ахіллеса проти Кривавої Мері, що визирає з дзеркала тільки задля нового вбивства, та короля мавп Свеня Вукона проти легендарної африканської принцеси Єненґи, .
  • «Unmatched: Червона Шапочка проти Беовульфа» є самостійним доповненням, де зустрінуться мила бабусина внучка в червоній шапочці та воїн Беовульф, який самостійно може перемогти величезного монстра.
  • «Unmatched: Гудіні проти Джина» незалежне доповнення, що вводить у гру відомого ілюзіоніста Гаррі Гудіні та справжнього Джина з лампи.

Всі набори можна змішувати один з одним, створюючи нові комбінації персонажів, розширюючи та доповнюючи світ гри. 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Зразковий патіґейм — Огляд настілки «Топ 10»

Топ 10

Ігрова настільна адаптація «Цивілізація. Новий світанок» і її доповнення «Тера інкогніта» вийдуть українською

Цивілізація. Новий світанок

Стартувало передзамовлення настільної гри «Поклик Ктулху»

Поклик Ктулху

Стартувало попереднє замовлення гри «Істота» за мотивами фільму Джона Карпентера

Істота

Мінлива хмарність — Огляд настілки «Племена Вітру»

Племена Вітру

Анонсовано локалізацію настільної гри «Невідома планета»

Невідома планета

Відкрито передзамовлення настільної гри «Токайдо»

tokaido

Настільно-рольова «Cyberpunk RED. Easy mode» отримала українську локалізацію

cyberpunk red. easy mode

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: