У Cyberpunk 2077 нарешті можна гладити свого кота

2 роки знадобилося, щоби Cyberpunk 2077 отримала, напевно, найпотрібнішу ігрову функцію: можливість погладити кота, якого Ві заводить у своїй квартирі. Утім, дякувати тут слід не CDPR — розробники хіба додали в нещодавньому патчі 1.6 змогу красиво знімати кішку (яку, до речі, звуть Жуйка) у фоторежимі. А от гладити її вдалося завдяки користувачу deceptious і його модифікації, завантажити яку ви можете тут.

На жаль, гладити Жуйку, де й коли вам заманеться, поки не можна. Анімація спрацьовує, лише коли киця залазить у кошик, що стоїть у вбиральні.

 

А якщо ви, попри десятки (або й сотні) годин блукання Найт-Сіті, лише зараз дізналися, що в Cyberpunk 2077 можна завести собі кота, то ось вам порад. Знайти Жуйку можна лише, починаючи з другого акту, коли Ві нарешті повертається додому після певного замовлення. Спершу вам треба дістати котячий корм — придбати в торговців їжею або знайти десь на вулиці. Тоді, виходячи з квартири Ві, поверніть ліворуч та йдіть по коридору, аж поки не буде змога повернути праворуч. Там шукайте котячу миску, насипте туди корму й ідіть займатися іншими справами. За деякий час повертайтеся на те ж місце, де вже має бути Жуйка, і підберіть кицьку. Вітаємо, тепер у вас є хатній улюбленець у Cyberpunk 2077!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Коротко про Корпоративні Війни | Лор Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 03 27 160114

CD Projekt не зацікавлена в додаванні мікротранзакцій в синґлові ігри

cyberpunk 2077 phantom liberty

Новий комікс по всесвіту Cyberpunk 2077 вже можна передзамовити в Україні

Cyberpunk 2077. Мрії великого міста

Прибульці, Ілюмінати та ШІ в Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 03 19 093000

Apple працює над серіальною адаптацією «Нейроманта»

нейромант

Спокута для Кіберпанку: як гра змінила CDPR? (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 02 06 123459

Розпочалися зйомки фільму «Трон 3» з Джаредом Лето

tron

Компанія Futureverse планує створити метавсесвіт на основі книги «Першому гравцю приготуватися»

ready player one