У Cyberpunk 2077 нарешті можна гладити свого кота

2 роки знадобилося, щоби Cyberpunk 2077 отримала, напевно, найпотрібнішу ігрову функцію: можливість погладити кота, якого Ві заводить у своїй квартирі. Утім, дякувати тут слід не CDPR — розробники хіба додали в нещодавньому патчі 1.6 змогу красиво знімати кішку (яку, до речі, звуть Жуйка) у фоторежимі. А от гладити її вдалося завдяки користувачу deceptious і його модифікації, завантажити яку ви можете тут.

На жаль, гладити Жуйку, де й коли вам заманеться, поки не можна. Анімація спрацьовує, лише коли киця залазить у кошик, що стоїть у вбиральні.

 

А якщо ви, попри десятки (або й сотні) годин блукання Найт-Сіті, лише зараз дізналися, що в Cyberpunk 2077 можна завести собі кота, то ось вам порад. Знайти Жуйку можна лише, починаючи з другого акту, коли Ві нарешті повертається додому після певного замовлення. Спершу вам треба дістати котячий корм — придбати в торговців їжею або знайти десь на вулиці. Тоді, виходячи з квартири Ві, поверніть ліворуч та йдіть по коридору, аж поки не буде змога повернути праворуч. Там шукайте котячу миску, насипте туди корму й ідіть займатися іншими справами. За деякий час повертайтеся на те ж місце, де вже має бути Жуйка, і підберіть кицьку. Вітаємо, тепер у вас є хатній улюбленець у Cyberpunk 2077!

Читайте також

Fortnite пропонує прогулянку Японією майбутнього

fortnite chapter 4 season 2 map japan

162 000 000$ на смітник: The Callisto Protocol провалилася в продажу

The Callisto Protocol

Баґи Cyberpunk 2077 вбили мультиплеєр

Творці Ghostrunner 2 показали нові концепт-арти гри

ghostrunner

Не чекайте другого сезону Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk 2077

Реліз без баґів. Враження від Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk: Edgerunners

Саша Ґрей стане ведучою нової радіостанції в Cyberpunk 2077

sasha grey cyberpunk

Тестувальники Cyberpunk 2077 обманювали CD Projekt Red

cyberpunk 2077

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: