У Disco Elysium: The Final Cut з’являться нові політичні квести

До нестями прекрасна (і така ж депресивна) ролівка Disco Elysium стала відкриттям 2019 року, продалася накладом у понад мільйон примірників та стала найтитулованішою грою The Game Awards (аж поки минулого року її в цьому плані не обійшла The Last of Us Part 2). На тлі такого успіху студія ZA/UM вирішила причастити до свого творіння і консольну аудиторію, випустивши Disco Elysium: The Final Cut. І от один зі сценаристів гри, Джастін Кінан, розповів, що ж такого матиме в собі “поліпшене видання”.

По-перше, покращена графіка. Хоча Disco Elysium все ж покладається не на технологічність, а на художній стиль, розробники все ж знайшли, що підтягнути — гравців чекатимуть плавніші анімації поліпшені (а часом і геть нові) портрети персонажів, нове освітлення та звукові ефекти.

По-друге, повне озвучення всіх текстів у грі — а в Disco Elysium, зауважте, понад мільйон слів. Тут, власне, і стала в нагоді інтернаціональність студії (ZA/UM формально є британською компанією, але має працівників у Польщі, Естонії, Португалії та США), адже над озвученням такої шаленої кількості тексту працювало аж троє режисерів та десятки акторів у різних часових поясах.

Ну а по-третє, нові квести. Кінан передусім наголосив на чотирьох політичних квестах, які стануть логічним завершенням ідеологічних пошуків головного героя. Хоча ці завдання ніяк не впливатимуть на основну сюжетну лінію, вони будуть доволі насиченими та без перебільшення унікальними, адже в них (залежно від проходження) гравців чекатимуть цілком нові персонажі, предмети, яких інакше ніяк не отримати, а часом і повна зміна інтерфейсу гри. Кінан зізнався, що ці квести планували ще для оригінального релізу, але вони виявилися занадто масштабними і розробники просто не встигли їх доробити.


Disco Elysium: The Final Cut вийде на ПК, PS4 i PS5 десь у березні, а на Switch та консолях Xbox гра з’явиться влітку. І так, якщо ви вже маєте придбану гру на ПК, то Disco Elysium: The Final Cut вам дістанеться безкоштовно!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Автори Disco Elysium скасовують доповнення X7 та скорочують 25% працівників

Disco Elysium

Українські розробники створюють RPG про облогу Маріуполя — Hollow Home

hollow home

Огляд Disco Elysium. Хороша гра не від розробників ігор (Rendaros UA)

disco

Творець Disco Elysium подав до суду на студію ZA/UM

Disco Elysium

З ZA/UM пішли ключові фігури — сиквел Disco Elysium можна не чекати?

Disco Elysium

Disco Elysium вийде для Xbox за два тижні

Disco Elysium

Український гурт ZWYNTAR запланував на сьогодні прем’єру триб’ют-треку до Disco Elysium

Disco Elysium

Реліз Disco Elysium The Final Cut відбудеться 30 березня

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: