У Disco Elysium: The Final Cut з’являться нові політичні квести

До нестями прекрасна (і така ж депресивна) ролівка Disco Elysium стала відкриттям 2019 року, продалася накладом у понад мільйон примірників та стала найтитулованішою грою The Game Awards (аж поки минулого року її в цьому плані не обійшла The Last of Us Part 2). На тлі такого успіху студія ZA/UM вирішила причастити до свого творіння і консольну аудиторію, випустивши Disco Elysium: The Final Cut. І от один зі сценаристів гри, Джастін Кінан, розповів, що ж такого матиме в собі “поліпшене видання”.

По-перше, покращена графіка. Хоча Disco Elysium все ж покладається не на технологічність, а на художній стиль, розробники все ж знайшли, що підтягнути — гравців чекатимуть плавніші анімації поліпшені (а часом і геть нові) портрети персонажів, нове освітлення та звукові ефекти.

По-друге, повне озвучення всіх текстів у грі — а в Disco Elysium, зауважте, понад мільйон слів. Тут, власне, і стала в нагоді інтернаціональність студії (ZA/UM формально є британською компанією, але має працівників у Польщі, Естонії, Португалії та США), адже над озвученням такої шаленої кількості тексту працювало аж троє режисерів та десятки акторів у різних часових поясах.

Ну а по-третє, нові квести. Кінан передусім наголосив на чотирьох політичних квестах, які стануть логічним завершенням ідеологічних пошуків головного героя. Хоча ці завдання ніяк не впливатимуть на основну сюжетну лінію, вони будуть доволі насиченими та без перебільшення унікальними, адже в них (залежно від проходження) гравців чекатимуть цілком нові персонажі, предмети, яких інакше ніяк не отримати, а часом і повна зміна інтерфейсу гри. Кінан зізнався, що ці квести планували ще для оригінального релізу, але вони виявилися занадто масштабними і розробники просто не встигли їх доробити.


Disco Elysium: The Final Cut вийде на ПК, PS4 i PS5 десь у березні, а на Switch та консолях Xbox гра з’явиться влітку. І так, якщо ви вже маєте придбану гру на ПК, то Disco Elysium: The Final Cut вам дістанеться безкоштовно!

Читайте також

Подкаст Вахмурки №42 — Disco Elysium, CD Projekt RED, Ведмеді та Якудза

Вахмурки

Apple назвала найкращі ігри року на iOS

Автори Disco Elysium знімуть серіал за мотивами гри

Disco Elysium має шанс отримати українську локалізацію

Disco Elysium тепер доступна на Apple Mac

Disco Elysium

Control і Death Stranding лідирують за кількістю номінацій BAFTA 2020

ГРА РОКУ 2019 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2019 | PlayUA Game Awards

Dark Souls, Fortnite та Disco Elysium — ігри десятиріччя за версією журналу TIME

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: