У Fall Guys з’являться… Doom Guys. І милі пінгвінятка!

Mediatonic у своєму твіттері затизерили невеличке поповнення колекції костюмів для персонажів. Визначити, хто ж саме є власником броні, силует якої зображено на картинці, навряд в когось складе бодай якісь труднощі. Особливо після офіційного підтвердження дружби, партнерства та думок одне про одного.

Фанати обох ігор вже давно шалено зацікавлені в усіх можливих кросоверах Doom та Fall Guys, створивши не лише величезну кількість артів, а й цілу модифікацію до класичної Doom. За її сюжетом, “хлоп’ята, що падають” запроторили Винищувача Пекла до в’язниці. Що з того вийшло, можна легко здогадатися. Цього разу Doom Slayer з’являється з більш миролюбними цілями. Чи буде додано ще якісь doom-тичні скіни, наприклад, какодемона, поки що невідомо.

Розробники разом із тизером нового сезону (дату якого поки що не розголошують) демонструють деякі загадкові та не дуже нововведення. Одне з них — це таємничий дзвіночок, на назву якого зараз все ще триває конкурс.

Інше нововведення — ПІНГВІНИ. Що саме заплановано для них невідомо, в офіційному акаунті гри повідомляють лише те, що малі та неймовірні синьо-білі створіння з’являться на нових рівнях.

Читайте також

Майже найгірша гра в історії від Джона Ромеро. Огляд Daikatana (RendarosUA)

daikatana

Ґеральт, Думґай і прощання з Windows 7 — що приніс новий сезон Fortnite?

2022 12 04 13.25.27

Обжени усіх! Український онлайн-турнір з Fall Guys відбудеться 12 листопада

Fall Guys

DOOM запустили в програмі “Блокнот”

Doom

У Fall Guys можна пограти за Хацуне Міку

20220926 153635

Minecraft запустили на комп’ютері, побудованому в Minecraft

Minecraft

DOOM запустили… на тракторі

tractor

Джон Сіна з’явиться у Fortnite

Без назви 1

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: