У Fall Guys з’являться… Doom Guys. І милі пінгвінятка!

Mediatonic у своєму твіттері затизерили невеличке поповнення колекції костюмів для персонажів. Визначити, хто ж саме є власником броні, силует якої зображено на картинці, навряд в когось складе бодай якісь труднощі. Особливо після офіційного підтвердження дружби, партнерства та думок одне про одного.

Фанати обох ігор вже давно шалено зацікавлені в усіх можливих кросоверах Doom та Fall Guys, створивши не лише величезну кількість артів, а й цілу модифікацію до класичної Doom. За її сюжетом, “хлоп’ята, що падають” запроторили Винищувача Пекла до в’язниці. Що з того вийшло, можна легко здогадатися. Цього разу Doom Slayer з’являється з більш миролюбними цілями. Чи буде додано ще якісь doom-тичні скіни, наприклад, какодемона, поки що невідомо.

Розробники разом із тизером нового сезону (дату якого поки що не розголошують) демонструють деякі загадкові та не дуже нововведення. Одне з них — це таємничий дзвіночок, на назву якого зараз все ще триває конкурс.

Інше нововведення — ПІНГВІНИ. Що саме заплановано для них невідомо, в офіційному акаунті гри повідомляють лише те, що малі та неймовірні синьо-білі створіння з’являться на нових рівнях.

Читайте також

Всі Doom’и на Nintendo Switch! (Rendaros UA)

Фінальний стрім DOOM Eternal: The Ancient Gods

Doom Eternal

Історія перезапуску Doom завершиться вже сьогодні

Doom Eternal

4 сезон у Fall Guys розпочнеться рівно за тиждень

fall guys

Автори Fall Guys презентували нову локацію для 4 сезону

Fall Guys

Парад ігор про покемонів та повернення ксеноморфів — #PlayNews

Pokemon Legends Arceus

Epic Games придбали розробників Fall Guys

У Fall Guys з’являться персонажі з Cuphead

Fall Guys

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: