У Fall Guys з’являться… Doom Guys. І милі пінгвінятка!

Mediatonic у своєму твіттері затизерили невеличке поповнення колекції костюмів для персонажів. Визначити, хто ж саме є власником броні, силует якої зображено на картинці, навряд в когось складе бодай якісь труднощі. Особливо після офіційного підтвердження дружби, партнерства та думок одне про одного.

Фанати обох ігор вже давно шалено зацікавлені в усіх можливих кросоверах Doom та Fall Guys, створивши не лише величезну кількість артів, а й цілу модифікацію до класичної Doom. За її сюжетом, “хлоп’ята, що падають” запроторили Винищувача Пекла до в’язниці. Що з того вийшло, можна легко здогадатися. Цього разу Doom Slayer з’являється з більш миролюбними цілями. Чи буде додано ще якісь doom-тичні скіни, наприклад, какодемона, поки що невідомо.

Розробники разом із тизером нового сезону (дату якого поки що не розголошують) демонструють деякі загадкові та не дуже нововведення. Одне з них — це таємничий дзвіночок, на назву якого зараз все ще триває конкурс.

Інше нововведення — ПІНГВІНИ. Що саме заплановано для них невідомо, в офіційному акаунті гри повідомляють лише те, що малі та неймовірні синьо-білі створіння з’являться на нових рівнях.

Читайте також

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

У Fall Guys от-от настануть пекельні часи

Fall Guys

Різдвяний 24-годинний стрім 2020

Різдвяний 24-годинний стрім 2020

Творці Fall Guys відкривають ще одну студію в Британії

Fall Guys

Оголошено переможців Golden Joystick Awards

DOOM запустили на Nintendo Game & Watch

Fall Guys готується до масштабного оновлення

Fall Guys: Ultimate Knockout

Як Among Us та Fall Guys стали популярними? Огляд (Падон)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: