web analytics

У Fall Guys з’являться… Doom Guys. І милі пінгвінятка!

Mediatonic у своєму твіттері затизерили невеличке поповнення колекції костюмів для персонажів. Визначити, хто ж саме є власником броні, силует якої зображено на картинці, навряд в когось складе бодай якісь труднощі. Особливо після офіційного підтвердження дружби, партнерства та думок одне про одного.

Фанати обох ігор вже давно шалено зацікавлені в усіх можливих кросоверах Doom та Fall Guys, створивши не лише величезну кількість артів, а й цілу модифікацію до класичної Doom. За її сюжетом, “хлоп’ята, що падають” запроторили Винищувача Пекла до в’язниці. Що з того вийшло, можна легко здогадатися. Цього разу Doom Slayer з’являється з більш миролюбними цілями. Чи буде додано ще якісь doom-тичні скіни, наприклад, какодемона, поки що невідомо.

Розробники разом із тизером нового сезону (дату якого поки що не розголошують) демонструють деякі загадкові та не дуже нововведення. Одне з них — це таємничий дзвіночок, на назву якого зараз все ще триває конкурс.

Інше нововведення — ПІНГВІНИ. Що саме заплановано для них невідомо, в офіційному акаунті гри повідомляють лише те, що малі та неймовірні синьо-білі створіння з’являться на нових рівнях.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Sega робить власний мобільний Fall Guys із Соніком

sonic rumble

Microsoft відмовилася від розробки Dishonored 3 і Hi-Fi Rush 2 через небажання витрачати зайві гроші

hi fi dishonored

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

За що і де заборонили ці ігри? (Custer’s Revenge, Animal Crossing, Spec Ops, Doom) (Rendaros UA)

Заборони

Вихідці з id Software та Naughty Dog заснували власну студію, що робитиме ААА ігри

emptyvessel

Mal`opus готує переклад легендарної книжки «Володарі DOOM»!

30 aniv doom

Стрім на вибір: Fortnite, Overwatch 2, Fall Guys, The Crew Motorfest

fortnite