Новий патч Borderlands 3 значно спрощує складність одного з босів

Borderlands 3 – це хороший спосіб непогано провести час, але бос Killavolt ( в Lectra City), просто дає всім гравцям відкоша. Він рухається навколо гравця, з масивним переднім щитом, який захищає від більшості пострілів. Попри щит, який вразливий від шокової зброї у будь-якого іншого боса, на Killavolt дана зброя не діє. Що ще гірше, він має атаки від яких неможливо ухилитися, тому за 30 хвилин дуелі головний герой помирає більше, ніж за всю гру. “Що ж залишається робити? Він непереможний?”, – запитували себе гравці. За весь цей час з’явилися навіть інструкції, в яких покроково описували шлях до перемоги над “неприступним ворогом”.

В описі до нового патчу для Borderlands 3, Gearbox визнали, що надважка складність Killavolt була помилковою. Відтепер гравець матиме змогу відключити електрифіковану підлогу на арені бою, а це означає, що головний герой може стояти на землі частіше (даний аспект спрощує завдання). Якщо говорити одним реченням: ”Загальна складність Killavolt була зменшена”.

Одночасно, у Borderlands 3 на всіх платформах спостерігаються серйозні проблеми з продуктивністю і стабільністю кадрової частоти, але Gearbox виправили їх в першому оновленні. Втім, розробники відзначають, що це лише початок процесу, а зараз команда направила всі сили на найслабші сторони проекту. Фахівці студії продовжують працювати над подальшим підвищенням стабільності для майбутніх патчів. Цікаво, що власники старіших моделей PS4 і Xbox One не зіткнулися з поганою продуктивністю, що сильно здивувало навіть Digital Foundry.

Читайте також

Basilisk від Razer тепер без проводів

Підтримай PlayUA та отримай знижку 10$!

Stadia стартуватиме з Red Dead Redemption 2 та ще купою крутих ігор

Флагман ASUS ZenFone 6 із поворотною камерою доступний в Україні

«Джокер» з Хоакіном Феніксом б’є новий рекорд

EA повертається до Steam – першою доступною грою стала Star Wars Jedi: Fallen Order

HyperX відвантажила більше 76 мільйонів одиниць своєї продукції

Razer Tetra: кришталево чиста комунікація у будь-якій ситуації

Популярне