Новий патч Borderlands 3 значно спрощує складність одного з босів

Borderlands 3 – це хороший спосіб непогано провести час, але бос Killavolt ( в Lectra City), просто дає всім гравцям відкоша. Він рухається навколо гравця, з масивним переднім щитом, який захищає від більшості пострілів. Попри щит, який вразливий від шокової зброї у будь-якого іншого боса, на Killavolt дана зброя не діє. Що ще гірше, він має атаки від яких неможливо ухилитися, тому за 30 хвилин дуелі головний герой помирає більше, ніж за всю гру. “Що ж залишається робити? Він непереможний?”, – запитували себе гравці. За весь цей час з’явилися навіть інструкції, в яких покроково описували шлях до перемоги над “неприступним ворогом”.

В описі до нового патчу для Borderlands 3, Gearbox визнали, що надважка складність Killavolt була помилковою. Відтепер гравець матиме змогу відключити електрифіковану підлогу на арені бою, а це означає, що головний герой може стояти на землі частіше (даний аспект спрощує завдання). Якщо говорити одним реченням: ”Загальна складність Killavolt була зменшена”.

Одночасно, у Borderlands 3 на всіх платформах спостерігаються серйозні проблеми з продуктивністю і стабільністю кадрової частоти, але Gearbox виправили їх в першому оновленні. Втім, розробники відзначають, що це лише початок процесу, а зараз команда направила всі сили на найслабші сторони проекту. Фахівці студії продовжують працювати над подальшим підвищенням стабільності для майбутніх патчів. Цікаво, що власники старіших моделей PS4 і Xbox One не зіткнулися з поганою продуктивністю, що сильно здивувало навіть Digital Foundry.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Friday the 13th: Killer Puzzle незабаром приберуть з крамниць через завершення ліцензії

Friday the 13th: killer puzzle

Автор Borderlands продає свої сорочки на благодійному аукціоні

Borderlands 3

Новий вбивця PUBG ? Все про SUPER PEOPLE. Головні механіки та фічі. Офіційний український партнер (Game Story)

super people

Tower of Fantasy ?? Головні фічі гри та де шукати українське комьюніті (Game Story)

tower of fantasy

Xbox в Україні, черговий скандал з NaVi та Зоряні Війни | Ігрові Нью(д)си від Nikattica

Ігроньюси 8

Перенос Starfield, зливи про Silent Hill та мобільна LOTR в Ігрових Нью(д)сах від Nikattica

077e6d65 ed7a 4ae0 b5d6 e0f05f0458d8

Отримайте Borderlands 3 безкоштовно в Epic Games Store

borderlands 3

Чому вовки на кордоні виють та огляд ЄБайрактар від Nikattica

bayraktar play ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: