У GOG безкоштовно роздають Stasis!

Крамниця GOG знову радує безкоштовною роздачею чудової гри. Цього разу це неймовірно атмосферний point-and-click і за сумісництвом науково-фантастичний горор — Stasis. Якщо під час літнього розпродажу ви встигли урвати Beautiful Desolation від тих же розробників (південноафриканської ігротворчої студії The Brotherhood), і вам хочеться чогось в тому ж стилі, то це як раз те що треба. Однак якщо Beautiful Desolation це (здебільшого) наукова фантастика, то Stasis це саме горор на космічному кораблі в кращих традиціях “Чужого” (Alien) та “Горизонту подій” (Event Horizon). Атмосферна, насичена візуально гра розкаже про Джона, який прокидається від стазісу на космічному кораблі значно раніше запланованого і намагається розв’язати цілий клубок заплутаних та моторошних подій, що вони встигли прокотитися кораблем доки він спав. Суміш класичної механіки point-and-click з несподівною ізометричною графікою гри триматимуть гравця в напрузі до самісінького кінця заплутаної космічної пригоди. Приблизно до 16:00 за київським часом 25 серпня ви можете встигнути приєднатись до Джона, забравши гру безплатно за цим посиланням.

Окрім того на GOG також проходить злегка несподіваний The GOG Sale який є ні до чого не прив’язаним розпродажем, але за масштабами мало чим поступається літньому і має по собі 3500 найменувань ігор та доповнень зі знижками до 90%. Окремо не слід забувати і про розпродаж українських ігор.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hollow Knight: Silksong подає перші ознаки життя після майже річної тиші

silksong

У GOG можна безкоштовно забрати симулятор колонії Hammerting

Hammerting

У GOG можна безкоштовно забрати Book of Demons

Book of Demons

Alpha Protocol від Obsidian Entertainment стала доступною після зникнення 5 років тому

alpha protocol

GOG об’єднується з хмарним ігровим сервісом Amazon Luna

p.ua.gog luna

FlatOut: Ultimate Carnage несподівано отримала патч із підтримкою Steam Deck

FlatOut: Ultimate Carnage - Collector's Edition

[ОНОВЛЕНО] Ремастери трилогії S.T.A.L.K.E.R. уже доступні на консолях

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

У GOG можна безкоштовно забрати DLC The Forgotten Passage для стратегії Nomads of Driftland

Nomads of Driftland