У Hitman 3 одночасно буде до 300 NPC на екрані

У червні цього року було анонсовано Hitman III — завершення трилогії World of Assassination про Агента 47. Тут на нас чекатиме ще більше цікавих місій за найманого вбивцю у нових обставинах. Проект обіцяє бути наймасштабнішим у серії, і щоб це можна було реалізувати, розробникам з IO Interactive допомагатимуть Intel. Про співпрацю розробники самі оголосили у своєму офіційному блозі.

Intel допоможуть оптимізувати прийдешній проект для комп’ютерів, у яких встановлено процесори з понад 8 ядрами. Також допоможуть розробникам і з іншими моментами оптимізації, а також у роботі над технологією VRS. Вона дозволить ставити у пріоритет ресурси відеокарти коли це буде потрібно. Усе це має допомогти заповнити локації у грі більшою кількістю NPC та різних об’єктів. Зокрема, одночасно на екрані може перебувати до 300 людей. Само собою, лише у відповідних локаціях. Зокрема, у нещодавно анонсованій місії в Чуньцині (Китай).

Також IO Interactive відносно нещодавно оприлюднили щоденник розробки, у якому розповіли чимало цікавого про створення гри. Зокрема нам показали та пояснили, як створюються анімації та локації. А ще розповіли про можливості та особливості рушія проекту.

Вихід Hitman III заплановано на 20 січня 2021 року. Вона вийде на PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Nintendo Switch та Xbox One. На ПК проект буде тимчасовим ексклюзивом крамниці Epic Games Store, там, до речі, вже можна зробити попереднє замовлення.

Читайте також

Стрім Hitman 3

З’явилися перші оцінки Hitman 3. І вони чудові

Відбулася прем’єра шикарного релізного трейлера Hitman 3

Вам не доведеться вдруге купувати Hitman 2, щоб розблокувати її рівні в третій частині

Ось повний перелік країн, куди вирушить Агент 47 у Hitman 3

Hitman 3

Творці Hitman 3 показали, як виглядатимуть вбивства очима Агента 47

Hitman III, Hitman 3

Hitman 3, The Medium, Stronghold — Порадник ґеймера: Січень 2021

Hitman 3

Hitman “схудне” з виходом третьої частини

Hitman Серіал

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: