У Marvel’s Spider-Man: Miles Morales вам допомагатиме кіт. Точніше, ПавуКотик

Журнал Game Informer у свіжому номері опублікував подробиці, що стосуються нової гри від Insomniac Games. Розповіли більше про технічну сторону, ґеймплей, а також сюжет.

Почнемо з ґеймплею. Рухи Майлза навмисно зробили менш досконалими, ніж у Пітера Паркера — так розробники показують, що новий павучок лише починає свій шлях. Проте у нього будуть і переваги — так звані “Venom-атаки”. Вони сильніші за звичайні удари і для них виділили окрему шкалу на екрані. Також покращили стелс-складову, що не дивно, адже Майлз зможе тимчасово ставати невидимим. А заразом поліпшили і динамічну камеру під час боїв.

Відтепер вам буде доступний особливий мобільний додаток Friendly Neighborhood Spider. Хоча насправді це звичайна мапа із завданнями, яку можна відкрити, провівши по тачпаду вашого DualSense. І наостанок покращили фоторежим. Тепер ви зможете додати аж три джерела світла на фотографію, обрати нові пози, стікери, рамки і т.д. Під час проходження, до речі, відкриватимуться і нові костюми для Павука.

Розповіли дещо і про сюжет. Із часів першої частини пройшов рік, Майлзу виповнилося 17 рочків і Пітер Паркер навчає його тонкощам павучої роботи. Так, герой Marvel’s Spider-Man з’явиться у грі, хоча Моралес буде єдиним ігровим персонажем. Вороги нас чекатимуть як старі, так і нові, яких розробники досі не оголосили. До речі, найперше нам доведеться зустрітися із Носорогом, ґеймплей бійки опублікували усе ті ж Game Informer:

Окремо згадали і про DLC — Insomniac Games поки не будують жодних планів стосовно доповнень.

І наостанок технічні деталі. Версія для PlayStation 5 матиме два режими роботи:

  • Performance Mode — 60 fps, 4K, без трасування променів;
  • Fidelity Mode — 30 fps, 4K, трасування променів і поліпшені ефекти.

На PS4 гра працюватиме у Full HD і 30 fps, а на PS4 Pro — у 4К і 30 fps. У PS5-версії не буде навіть екранів завантажень, тоді як завантаження на PS4 триватимуть, як і у Marvel’s Spider-Man.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales вийде уже 12 листопада на консолях Sony.  Ну а наостанок пропонуємо вам поглянути на нового помічника Майлза — ПавуКотика

Читайте також

Сейви Spider-Man для PS4 все ж можна буде перенести на PS5

Marvel's Spider-Man

Cyberpunk 2077 або СМЕРТЬ, Assassin’s Creed на Netflix — PlayNews

Cyberpunk 2077

Чим PS5-версія Spider-Man: Miles Morales відрізнятиметься від PS4?

Spider-Man: Miles Morales

У Spider-Man Remastered на PS5 замінили Пітера Паркера

Власники Marvel’s Spider-Man для PS4 не отримають версії для PS5

Marvel's Spider-Man

Що ми гратимемо у 2020 та 2021? PC Gaming Show, Summer Game Fest, Guerrilla Collective (OLDboi)

Павуки всіх світів, об’єднуйтесь! Нас чекатиме навала Павучків у 2021-2022

Ось скільки коштує купити Insomniac Games

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: