У No Man’s Sky дозволили приборкати іншопланетну істоту

Hello Games випустила перше велике оновлення для No Man’s Sky у 2021 році — Companions. Головним нововведенням стала можливість приборкати іншопланетних створінь. Знайшовши істоту до вподоби, ви зможете викликати його будь-куди і прогулятися разом. Але не забувайте, що про тваринку потрібно піклуватися: годувати та гратися із нею. Якщо ваш напарник буде задоволений, то зможе шукати ресурси, позначати небезпеки, полювати і навіть стріляти лазерами. Щоби віддати йому команду, варто скористатися новими жестами.

Hello Games переконують, що кожна тварина — унікальна. Вона думає по-своєму і говорить по-своєму. До того ж, ваш костюм зможе перекладати слова істоти і ви знатимете, що ваш друг відчуває. Звісно ж, не обійшлося і без косметичних нововведень. Для тварин додали функціональні та декоративні прикраси.

Усього можна приручити до шести створінь. У відповідному пункті меню ви зможете слідкувати за настроєм та рівнем довіри кожного з них. У цьому ж пункті тварину можна перейменувати або відмовитися від неї. Проте не поспішайте одразу приручати шість істот, адже ваш компаньйон може відкласти яйце зі ще одним. Його можна обміняти або ж перетворити генетичний код — так ви отримаєте нову унікальну істоту.

Окрім усього цього, патч пришвидшив завантаження на PS4, виправив дрібні помилки та дозволив їздити верхи на гігантських диких істотах.

Читайте також

Оновлення No Man’s Sky поліпшило графіку і додало тваринам хутро

No Man’s Sky

«Нормандія» завітала у No Man’s Sky

Нормандія

У The Last Campfire від авторів No Man’s Sky побільшало контенту

The Last Campfire

Режисер Ori розкритикував розробників Cyberpunk 2077 та No Man’s Sky… а потім вибачився

No Man’s Sky безкоштовно оновлять для PS5 та Xbox Series

No Man’s Sky

Творці No Man’s Sky працюють над новою (і не менш масштабною) грою

No Man’s Sky схрестили з… Dead Space

No Man's Sky

No Man’s Sky отримала крос-плей і завітала у Game Pass

no man's sky

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: