У No Man’s Sky дозволили приборкати іншопланетну істоту

Hello Games випустила перше велике оновлення для No Man’s Sky у 2021 році — Companions. Головним нововведенням стала можливість приборкати іншопланетних створінь. Знайшовши істоту до вподоби, ви зможете викликати його будь-куди і прогулятися разом. Але не забувайте, що про тваринку потрібно піклуватися: годувати та гратися із нею. Якщо ваш напарник буде задоволений, то зможе шукати ресурси, позначати небезпеки, полювати і навіть стріляти лазерами. Щоби віддати йому команду, варто скористатися новими жестами.

Hello Games переконують, що кожна тварина — унікальна. Вона думає по-своєму і говорить по-своєму. До того ж, ваш костюм зможе перекладати слова істоти і ви знатимете, що ваш друг відчуває. Звісно ж, не обійшлося і без косметичних нововведень. Для тварин додали функціональні та декоративні прикраси.

Усього можна приручити до шести створінь. У відповідному пункті меню ви зможете слідкувати за настроєм та рівнем довіри кожного з них. У цьому ж пункті тварину можна перейменувати або відмовитися від неї. Проте не поспішайте одразу приручати шість істот, адже ваш компаньйон може відкласти яйце зі ще одним. Його можна обміняти або ж перетворити генетичний код — так ви отримаєте нову унікальну істоту.

Окрім усього цього, патч пришвидшив завантаження на PS4, виправив дрібні помилки та дозволив їздити верхи на гігантських диких істотах.

Читайте також

No Man’s Sky восени приземлиться на Nintendo Switch

Нормандія

Нова експедиція у No Man’s Sky додасть до гри елементів роуґлайт

No Man's Sky

Творці No Man’s Sky зробили ремастер своєї першої гри на прохання 8-річного фаната

Joe Danger

The Last Campfire пропонує розв’язувати пазли у милому світі

The Last Campfire

Рахуємо дні до оновлення у No Man’s Sky разом з кошмарною головою

Оновлення No Man’s Sky поліпшило графіку і додало тваринам хутро

No Man’s Sky

«Нормандія» завітала у No Man’s Sky

Нормандія

У The Last Campfire від авторів No Man’s Sky побільшало контенту

The Last Campfire

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: