У Оновленні 2.1 для Cyberpunk 2077 нарешті додадуть повноцінне метро та побачення з коханими

Ґеймдизайнер Павел Саско та продюсер Моніка Яновска провели стрім, у якому розповіли, що варто чекати у оновленні 2.1 для Cyberpunk 2077 (огляд «Ілюзії свободи»).

Стало відомо, що CD Projekt Red додасть повноцінну систему метро, що налічує 19 станцій. Тим не менш, подорожі у метро стануть доступні після певного сюжетного моменту.

Вперше метро можна було побачити щонайменше у трейлері 2018 року. Втім, за певних причин метро не увійшло до фінальної гри, хоч і нарешті з’явиться у оновленні 2.1. Цікаво, що раніше спільнота так відчайдушно потребувала цього громадського транспорту, що навіть створювала модифікації на кшталт Metro System.

Також варті уваги наступні нововведення:

  • Слухати радіо можна буде не лише в авто, а і поза ним за допомогою Radioport. Але ця функція не буде доступною під час сюжетних та ґеймплейних моментів з власною музикою.
  • Поліпшення битв з босами. У стрімі було згадано покращення битви з Адамом Смешером.
  • Перепроходження побічного квесту з нелегальними вуличними перегонами.
  • 5 нових мотоциклів, а також нову автівку Porsche 911 Cabriolet. Керування мотоциклами буде суттєво покращено, а ще під час керування ними стане можливо кидати ножі та інші метальні предмети.
  • Івенти, коли гравця переслідують певні члени банд на авто.
  • Побачення з коханими з’являться у грі. На жаль, не було надано деталей щодо реалізації.
  • Налаштування доступності, у яких можна збільшити шрифт, прибрати таймер мінігри зі зламу тощо.

Оновлення 2.1 для Cyberpunk 2077 можна буде зіграти 5 грудня.

Гладкий Максим

  • "спільнота так відчайдушно потребувала цього громадського транспорту, що навіть створювала модифікації на кшталт Metro System" - скоріше вони це робили "аби було, бо колись показували, що воно мало бути". Ніякої практичної цінності воно не має. Для швидкого пересування є точки швидкого доступу, все інше повністю задовольняє пересування на авто / мотоциклах. Але ок, хай буде. Не поганий варіант для тих, хто хоче відігравати рольна всі 100%. Я, наприклад, за перше проходження ні разу не скористався швидким доступом. Почав юзати його лише при другому проходженні.

  • Зміна шрифту це круто, бо у той же відьмак 3 на чомусь окрім пк було важко грати через дрібний текст

  • Ну нарешті побачення з'явилися. А то "працюєш, працюєш", а потім "Я їду до родичів за місто". ?

  • Я прихильно ставлюся до CDPR і можна сказати, що це мій улюблений виробник ігор, хоча й не можу сказати, що їх ігри - мої улюблені. Мені просто подобається той результат, якого вони прагнуть і зрештою - таки досягають, тому я бажаю їм успіху і процвітання. Хотілося б, аби такий рівень роботи над грою ми бачили не в останнє і аби робота робилася до релізу гри. Робота над помилками припустима, навіть неминуча, але спільнота гравців справедливо зауважила та показала величезну кількість проблем і не однієї гри, які можна була і виявити до релізу і не допустити.

    • Добрі наміри розробників зустрілись з амбіціями та часовими рамками менеджменту і тому довелось на скору руку ліпити все що хоч якось працює ізолентою і випускати як є.
      2.0 це саме те що хотіли випустити на релізі, але тоді він би ще на 2 роки затягнувся, як мінімум.

      • Мені так здається, що розробники теж несуть частину відповідальності за це. Робота з менеджерами та інвесторами, об'єктивна інформаційна кампанія - також важливі і тут команда розробки припустилася серйозної помилки. Рівень очікувань гравців у 2020 був захмарним і розчарування від того, що результат його не виправдав тоді, виражається у достатньо низьких продажах DLC зараз - думаю, гравці просто не вірять більше у цю гру. А дарма. Так, вона розчарувала багатьох, але її рівень дуже високий і я з Вами повністю згоден, що реалізувати його змогли лише зараз, а мали б у 2020. Просто я вбачав, що так буде ще до релізу і на жаль не помилився. Але не шкодую про попереднє замовлення з причин, що описав вище - вірю у CDPR, хоч зазвичай віра то не моя сфера. Також вважаю, без залучення коштів попереднього замовлення гра не допрацьовувалася б так довго, попри прагнення відновити ім'я CDPR змушені були б закинути її раніше, але вона таки принесла, приносить і приноситиме гроші тому її довели до сучасного рівня якості.

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

16 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

17 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

21 годину

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

21 годину

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.