У перевидання Mass Effect можна буде пограти з оригінальною фізикою транспорту

Як тільки відбувся довгоочікуваний офіційний анонс Mass Effect Legendary Edition, розробники одразу сказали, що окрім оновленої графіки та інших речей, також буде поліпшено фізику транспорту. Всюдихід “Мако” в цілому вів себе непогано в оригінальній Mass Effect, але інколи з ним траплялися неприємні та кумедні випадки.

Аби ситуація поліпшилася, його фізику підтягнули. Але щоб віддані фанати оригіналу не засмучувалися, для них зробили можливість вибору між оновленням та “класикою”.

А от нове розміщення камери, завдяки якому набагато зручніше стріляти з транспортного засобу, вимкнути буде неможливо. В принципі, у цьому і немає потреби, адже воно зробить ґеймплей приємнішим, особливо для ПК-гравців.

Нагадуємо, що реліз Mass Effect Legendary Edition для ПК, PlayStation 4 та Xbox One відбудеться вже наступного тижня. Якщо точніше — 14 травня.

І не забувайте, що зараз для всіх охочих доступний конструктор власної версії обкладинки Legendary Edition. А ще ігротворці роздають майже 2 GB різних бонусних матеріалів для Mass Effect 2 та 3.


А поки перевидання трилогії від ігротворчої студії Bioware не вийшло, ви вже можете придбати артбук “Ігровий світ трилогії Mass Effect” українською від видавництва MAL’OPUS.

Читайте також

Сформовано першу в Канаді відеоігрову профспілку

Keywords Studios

Наступний Dragon Age врешті отримав… підзаголовок?

Dragon Age: Dreadwolf

Dragon Age 4 зараз на «середині» виробництва

dragon age 4

BioWare досі шукає фахівців для нової Mass Effect. І це бентежить

Game Pass починає рік з добіркою крутих ігор

Mass Effect Legendary Edition

Мільярди голів у FIFA 21 та мільйони нокаутів у UFC 4: EA поділилися статистикою своїх ігор

FIFA 21

День N7— чудова нагода згадати, як капітан Шепард рекламував PlayUA

Mass Effect

Завтрашній день: ігри про майбутнє людства

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: