Discord, VRR і ще дрібку функцій додали у PS5

Гравцям давно бракувало можливості спілкуватися із друзями з інших платформ безпосередньо через саму PlayStation під час гри.

Інтеграція з Discord не є повноцінною, адже вам доведеться використовувати застосунок месенджера на смартфоні чи комп’ютері, з якого ви передаєте голосовий виклик на консоль. Текстові повідомлення та транслювання екрану недоступні. Відео показує, як користуватися новенькою функцією.

 

Підтримка VRR для роздільної здатності моніторів 1440р з використанням HDMI 2.1 дозволяє мати більше кадрів в секунду. Донині ця функція була доступна лише на дисплеях з розширенням 1080р та 4К

Перенесення даних між консолями PS5 за допомогою локальної мережі Wi-Fi, а також оновлення ґеймпада віддалено. Поліпшення соціальних функцій як-от нова плитка «Друзі у грі» та кнопка «Спільний доступ екрана» у профілі друзів. Зокрема, змога надіслати знімки екрана до застосунку PS вручну у контекстному меню.

Оновлення займає 1,1 гігабайт та поліпшує користувацький досвід на платформі. Оце стільки покращень для гравців, а Sony хвилюється втратити аудиторію, через імовірне «погіршення досвіду користувача» Call of Duty на Playstation.

Пишіть, що ви думаєте про оновлення у коментарях.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Замість одного Джима Раяна в Sony Interactive Entertainment тепер двоє керівників

herman hideaki

Assassin’s Creed маминої подруги — Огляд Rise of the Ronin

Rise of the Ronin

Sea of Thieves підкорила європейські чарти за результатами минулого місяця

Sea of Thieves

Чутки: Презентація PlayStation пройде наприкінці травня

ghost of tsushima 2

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Творці LittleBigPlanet створюють свою нову гру в повній творчій свободі

littlebigplanet