У розробці знаходиться нова частина The Walking Dead від TellTale Games

Як ви можете знати, зараз розробники з відродженої з попелу Telltale Games працюють над оновленою версією Tales from the Borderlands. Гра має вийти з підзаголовком Redux. Нещодавно користувач Reddit під ніком twautwdtftbl злив досягнення з гри, а також розповів чим ще наразі займаються у студії. Варто зауважити, що фото досягнень виглядає доволі достовірно.

 

За інформацією twautwdtftbl, Tales from the Borderlands Redux анонсують вже найближчим часом. Для власників оригінальної гри, вона коштуватиме лише 5 доларів. У межах однієї з трансляцій Summer Game Fest буде показано технічне демо The Wolf Among Us 2.

Також реддітор повідомив, що серія The Walking Dead матиме п’яту частину з підзаголовком Fatal Frontier. Це буде не епізодичний проект, а звичайна повноцінна гра у стилі Resident Evil та The Evil Within 2. Сюжет буде засновано на оригінальному сценарії до третього сезону The Walking Dead від TellTale. Гру мають анонсувати у межах PC Gaming Show. Проведення заходу заплановано на 6 червня.

Читайте також

Tales of Monkey Island від Telltale повернулася до Steam

Tales of Monkey Island

Фінал The Walking Dead здивує всіх… колись

Tales from the Borderlands матиме продовження

Tales from the Borderlands

Найголовніші анонси The Game Awards 2019

Gearbox хоче відродити Tales from The Borderlands

Borderlands 3

Огляд OVERKILL’s The Walking Dead

OVERKILL's The Walking Dead

Overkill’s The Walking Dead: Приходьте через рік (перші враження)

Overkill's The Walking Dead

Останній сезон Telltale — PlayNews #343

The Walking Dead: The Final Season

Популярне