У всесвіті The Division випустять free-to-play та мобільну ігри

Ще раніше розробники з ігротворчої студії Ubisoft розповіли, що продовжать підтримувати The Division 2 (наш огляд), і випустять для неї масштабне оновлення до кінця цього року. От тільки це далеко не всі плани ігротворців на цю серію, і сьогодні вони ними поділилися.

У своєму повідомленні розробники анонсували умовно-безкоштовний проект під назвою Tom Clancy’s The Division Heartland. Її створеням займуться автори попередніх ігор серії зі студії Ubisoft Red Storm. Подробиць, на жаль, поки що небагато. Відомо, що це буде самостійний проект, який не вимагатиме ознайомлення з попередніми частинами. Реліз планується у 2021-2022 році для ПК, консолей та сервісів хмарного ґеймінгу.

Але це не єдиний анонс. Також стало відомо, що у процесі створення перебуває The Division Mobile. Про цю гру нам поки що взагалі не хочуть нічого розповідати. Розробники планують завдяки їй отримати нову аудиторію, яка полюбляє грати на мобільних пристроях. Поділитися новинами обіцяють дещо пізніше.

Також у межах свого звернення, Ubisoft підтвердили, що їхній підрозділ, який відповідає за екранізації, та сервіс Netflix все ще спільно працюють над фільмом за мотивами першої чаcтини The Division (наш огляд). А ще фанатам слід чекати на книгу за мотивами ігрового всесвіту, події якої розгортатимуться після завершення сюжету The Division 2, і розкажуть як постраждали інші частини Сполучених Штатів Америки.

Щоб не заплутатися у якому порядку усі ці речі побачать світ, розробники підготували спеціальний таймлайн розвитку всесвіту:

Читайте також

Історія Assassin’s Creed: Valhalla завершиться 6 грудня

Ubisoft та Riot Games спільно боротимуться проти токсичності у онлайні

League of Legends

Перші концепт-арти й подробиці ремейку Splinter Cell

2022 11 19 12.49.46

Дивіться, крута гра від Ubisoft — оцінки Mario + Rabbids: Sparks Of Hope

sparks of hope mario rabbids

Ґеймдиректор Splinter Cell Remake залишає Ubisoft

До мережі потрапила інформація про неанонсоване DLC для Far Cry 6

Far Cry 6

(Невтішні) підсумки Ubisoft Forward

assassins creed mirage

Ubisoft змінила умови припинення підтримки старих ігор

Ubisoft

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: