У всесвіті The Division випустять free-to-play та мобільну ігри

Ще раніше розробники з ігротворчої студії Ubisoft розповіли, що продовжать підтримувати The Division 2 (наш огляд), і випустять для неї масштабне оновлення до кінця цього року. От тільки це далеко не всі плани ігротворців на цю серію, і сьогодні вони ними поділилися.

У своєму повідомленні розробники анонсували умовно-безкоштовний проект під назвою Tom Clancy’s The Division Heartland. Її створеням займуться автори попередніх ігор серії зі студії Ubisoft Red Storm. Подробиць, на жаль, поки що небагато. Відомо, що це буде самостійний проект, який не вимагатиме ознайомлення з попередніми частинами. Реліз планується у 2021-2022 році для ПК, консолей та сервісів хмарного ґеймінгу.

Але це не єдиний анонс. Також стало відомо, що у процесі створення перебуває The Division Mobile. Про цю гру нам поки що взагалі не хочуть нічого розповідати. Розробники планують завдяки їй отримати нову аудиторію, яка полюбляє грати на мобільних пристроях. Поділитися новинами обіцяють дещо пізніше.

Також у межах свого звернення, Ubisoft підтвердили, що їхній підрозділ, який відповідає за екранізації, та сервіс Netflix все ще спільно працюють над фільмом за мотивами першої чаcтини The Division (наш огляд). А ще фанатам слід чекати на книгу за мотивами ігрового всесвіту, події якої розгортатимуться після завершення сюжету The Division 2, і розкажуть як постраждали інші частини Сполучених Штатів Америки.

Щоб не заплутатися у якому порядку усі ці речі побачать світ, розробники підготували спеціальний таймлайн розвитку всесвіту:

Читайте також

У Rainbow Six Siege завтра почнуться безкоштовні вихідні

rainbow six siege

У Far Cry 6 з’явиться Ваас та антагоністи інших ігор серії

Far Cry 6

У Rainbow Six Siege з’явиться новий оперативник та кросплей

rainbow six siege

Ubisoft об’єднає одразу кілька серій Tom Clancy’s в одному f2p-шутері

splinter cell

Assassin’s Creed: як створювали франшизу | Історія розробки Assassin’s Creed (Nikattica)

Prince of Persia: The Sands of Time Reamke не з’явиться на E3

Prince of Persia: The Sands of Time

Rainbow Six Quarantine змінила назву. Гру покажуть 12 червня

Rainbow Six Extraction

Творці For Honor розповіли подробиці нового сезону

For Honor

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: