У всесвіті The Division випустять free-to-play та мобільну ігри

Ще раніше розробники з ігротворчої студії Ubisoft розповіли, що продовжать підтримувати The Division 2 (наш огляд), і випустять для неї масштабне оновлення до кінця цього року. От тільки це далеко не всі плани ігротворців на цю серію, і сьогодні вони ними поділилися.

У своєму повідомленні розробники анонсували умовно-безкоштовний проект під назвою Tom Clancy’s The Division Heartland. Її створеням займуться автори попередніх ігор серії зі студії Ubisoft Red Storm. Подробиць, на жаль, поки що небагато. Відомо, що це буде самостійний проект, який не вимагатиме ознайомлення з попередніми частинами. Реліз планується у 2021-2022 році для ПК, консолей та сервісів хмарного ґеймінгу.

Але це не єдиний анонс. Також стало відомо, що у процесі створення перебуває The Division Mobile. Про цю гру нам поки що взагалі не хочуть нічого розповідати. Розробники планують завдяки їй отримати нову аудиторію, яка полюбляє грати на мобільних пристроях. Поділитися новинами обіцяють дещо пізніше.

Також у межах свого звернення, Ubisoft підтвердили, що їхній підрозділ, який відповідає за екранізації, та сервіс Netflix все ще спільно працюють над фільмом за мотивами першої чаcтини The Division (наш огляд). А ще фанатам слід чекати на книгу за мотивами ігрового всесвіту, події якої розгортатимуться після завершення сюжету The Division 2, і розкажуть як постраждали інші частини Сполучених Штатів Америки.

Щоб не заплутатися у якому порядку усі ці речі побачать світ, розробники підготували спеціальний таймлайн розвитку всесвіту:

Читайте також

Ubisoft підтримала жінок та ЛГБТК-спільноту

ubisoft lgbt

Assassin’s Creed Valhalla зіграє у Hades в рамках другого року безкоштовних оновлень

assassin's creed valhalla

Вихід ремейку Prince of Persia: The Sands of Time відкладено. Знову

prince of persia remake

Окремої презентації від Ubisoft цього червня не буде

Ubisoft

Стрім Roller Champions та Switch Sports

Roller Champions

Перенос Starfield, зливи про Silent Hill та мобільна LOTR в Ігрових Нью(д)сах від Nikattica

077e6d65 ed7a 4ae0 b5d6 e0f05f0458d8

Підгледіли у Valorant: Новий оперативник Rainbow Six Siege спеціалізуватиметься на димових завісах

Rainbow Six Siege

Roller Champions вигулькнула практично нізвідки і вийде за 3 дні

Roller Champions

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: