UA Comix анонсували проєкт «Спротив» — посібник для військових у форматі мальованих історій

Після спілкування з військовими різних напрямків та спеціалізацій, видавництво UA Comix анонсувало великий проєкт мальописних інструкцій, який отримає назву «Спротив».

Команда видавництво запитала у різних військових чи треба їм такий формат донесення й повторення важливої інформації, чи буде він корисним для них. Результатом стало ось таке співвідношення: до 10% користувалися б; до 40% точно носили б з собою; ще 30% вважають, що це прикольно, але не дасть результату. Також важливо знати, що ось такі військові інструкції у вигляді мальописів поширені в інших країнах.

«Спираючись на досвід бойових професіоналів, відомств і купи експертних і фахових людей ми розробимо комікс-інструкції для кращого повторного засвоєння матеріалу по медицині, озброєнні, техніці, саперній справі тощо»

говорять у видавництві

Першим мальописом-інструкцією буде система MARCH та рівня ACM — M (Massive bleeding) – Масивна кровотеча, A (Airway Management) – Управління дихальними шляхами, R (Respiration) – Дихання, C (Circulation) – Циркуляція, H (Head injury/Hypothermia/Hypovolemia) – Травма голови/Гіпотермія/Гіповолемія.

На створення такого мальопису необхідно 500 000 грн, які підуть на консультацію зі спеціалістами, перевірку фактажу, адаптації у сценарій, створення візуальної частини, редактуру, коректуру та додрукарську підготовку. По завершенню створення мальопису планується розповсюдити 5000 копій у різні структури та роди військ.

Окремо варто зазначити, що до команди, що працюватиме над проєктом доєднаються декілька фахівців із медицини та військової справи. Про це написали UA Comix у своєму треді-анонсі.

Якщо маєте можливість, пропонуємо підтримати цей проєкт за реквізитами нижче:

?Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/8uhgyNzFdh

?Номер картки банки
5375 4112 0843 9450

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Twig, Public Domain,The Rocketeer. UA Comix розкрила іноземні видання, які видасть для українців у новому році

UA Comix

Ми думали, що комікси творять історію (Фентезя UA)

Додайте заголовок

UA Comix видадуть The Spirit українською

Spirit

Відкрито передзамовлення на збірку коміксів «Комікс для України. Насіння соняшника»

comics for Ukraine передзамовлення

Відкрито передзамовлення на збірку поезій «3.3.3.» у форматі мальопису

мальопис

Повернення чернігівського Дракули – відкрито передзамовлення на мальопис «Яритник»

яритник банер

Шлях самурая видавців. Інтерв’ю з Русланою Коропецькою. Видавництво UA Comix (MariAm)

Руся інтерв'ю

Культова «Танкістка» стала доступною до передзамовлення

Танкістка

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: