UA Comix випустили перший випуск журналу соціальних мальописів «Inker»

Видавництво UA Comix у співпраці з громадською спілкою «Криголам» видали перший випуск «Inker. Журналу соціальних мальописів», який повністю присвячений Маріуполю.

Маріуполь, до 24 лютого

Ось ми бачимо медика, студента, він любить свою роботу та допомагає людям. Бачимо журналістку, яка втілює мрію свого життя і розповідає про місця сили та суперлюдей рідного міста. Бачимо рибалку. Він працює різноробом, намагається жити чесним і гідним життям, хоча виходить не завжди. Поряд – актор та художниця освітлення, для яких театр став другим домом. Вони всі просто жили життя.

Маріуполь, після 24 лютого

Ось ми бачимо медика. Він дивиться на бездиханне тіло пацієнта і відмовляється вірити, що йому вже не допомогти. Журналістка. Вона стоїть перед дверима підвалу під час обстрілу і молиться, щоб за тими дверима побачити живих батьків. Бачимо рибалку. Він пливе крижаним морем і єдине, що не дає йому потонути – обриси берега вдалині та уривки спогадів. Актор театру та художниця освітлення: вони, оглушені гулом авіаудару, вибираються з-під завалів, намагаючись знайти дітей. Вони всі просто рятували життя.

До його створення долучилося чимало талановитих авторів та художників: Ярко Філевич, Володимир Кузнєцов, Наталя Тарасенко, Олексій Чорний, Максим Солнцев та Захар Поліщук. Крім того, не слід забувати вклад команди видавництва UA Comix, що редагувала це та верстала: Руслана Коропецька та Денис Борисюк на відповідних позиціях. А ще очільника проєкту — Богдана Кордобу.

Прочитати перший випуск «Inker. Журнал соціальних мальописів» можна онлайн, він складається з 4 історій, які знайдете тут. А прочитати наше нещодавнє інтервʼю щодо стану справ у видавництва можете за цим посиланням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Росіяни обстріляли друкарню видавництва Vivat у Харкові

p.ua.друкарня Віват 1

Новий комікс по всесвіту Cyberpunk 2077 вже можна передзамовити в Україні

Cyberpunk 2077. Мрії великого міста

Українська наративна RPG Hollow Home перемогла у Indie Blast Awards

hollow home

Другу частину «Дюни» зняли на український об’єктив IronGlass MKll

Щоденник убитого росіянами Володимира Вакуленка стане першою французькомовною книгою автора

Twig, Public Domain,The Rocketeer. UA Comix розкрила іноземні видання, які видасть для українців у новому році

UA Comix

На Indie Cup Ukraine з’явилася нова номінація — Вибір спільноти

Through the Nightmares

Стартувало передзамовлення п’ятого тому «Скотта Пілігрима»

Скотт пілігрим