UA Comix випустили перший випуск журналу соціальних мальописів «Inker»

Видавництво UA Comix у співпраці з громадською спілкою «Криголам» видали перший випуск «Inker. Журналу соціальних мальописів», який повністю присвячений Маріуполю.

Маріуполь, до 24 лютого

Ось ми бачимо медика, студента, він любить свою роботу та допомагає людям. Бачимо журналістку, яка втілює мрію свого життя і розповідає про місця сили та суперлюдей рідного міста. Бачимо рибалку. Він працює різноробом, намагається жити чесним і гідним життям, хоча виходить не завжди. Поряд – актор та художниця освітлення, для яких театр став другим домом. Вони всі просто жили життя.

Маріуполь, після 24 лютого

Ось ми бачимо медика. Він дивиться на бездиханне тіло пацієнта і відмовляється вірити, що йому вже не допомогти. Журналістка. Вона стоїть перед дверима підвалу під час обстрілу і молиться, щоб за тими дверима побачити живих батьків. Бачимо рибалку. Він пливе крижаним морем і єдине, що не дає йому потонути – обриси берега вдалині та уривки спогадів. Актор театру та художниця освітлення: вони, оглушені гулом авіаудару, вибираються з-під завалів, намагаючись знайти дітей. Вони всі просто рятували життя.

До його створення долучилося чимало талановитих авторів та художників: Ярко Філевич, Володимир Кузнєцов, Наталя Тарасенко, Олексій Чорний, Максим Солнцев та Захар Поліщук. Крім того, не слід забувати вклад команди видавництва UA Comix, що редагувала це та верстала: Руслана Коропецька та Денис Борисюк на відповідних позиціях. А ще очільника проєкту — Богдана Кордобу.

Прочитати перший випуск «Inker. Журнал соціальних мальописів» можна онлайн, він складається з 4 історій, які знайдете тут. А прочитати наше нещодавнє інтервʼю щодо стану справ у видавництва можете за цим посиланням.

Читайте також

Книги MAL’OPUS подорожчають з 15 серпня

Scott Pilgrim

UA Comix відкрили передзамовлення на мальопис «Химерники». І уже встигли його закрити

Химерники

«Снайпер. Білий Ворон». Перша українська воєнна стрічка, що виходить у національний прокат після повномасштабного вторгнення

Снайпер. Білий Ворон

Додаткова порція потішних стрипів з прибульцями вже у друкарнях

Химерна планета

Переклад космічної саги «Каста Метабаронів. Том 1» від Vovkulaka завершено

Каста Метабаронів

«Видавництво» відкрило передзамовлення на продовження пригод Елі й Ґастона

Еллі й Ґастон: Ліс Спогадів

«Видавництво» поділилося першими сторінками «Короткої історії українського фемінізму»

Коротка історія українського фемінізму

Новий комікс з серії «Відьмак» готовий відправитися до друку

Відьмак. Тьмяні спогади

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: