web analytics

Чутки: Ubisoft працює над ремейком оригінальної Assassin’s Creed

Assassin’s Creed про пригоди Басима, одного з ключових персонажів AC: Valhalla (наш огляд) нарешті отримала остаточну назву та вікно релізу. Аноннімні інформатори Bloomberg повідомили, що гра матиме назву Assassin’s Creed: Mirage та вийде десь у квітні-червні 2023 року.

Cтосовно решти, то нам просто вкотре озвучили те, про що ми писали ще в лютому: гра не матиме величезного світу й рольових елементів та більше нагадуватиме ранні частини серії, орієнтовані на стелс і дослідження певного міста (тут ним стане Багдад). Mirage розповість про Басима, коли той ще не приєднався до Потайники і був простим злодюгою. Також у грі буде окрема низка квестів, присвячена тому, як Локі опанував тіло й розум Басима.

До всього, Assassin’s Creed: Mirage матиме сезонну перепустку, до якої ввійдуть невеличке доповнення у Константинополі про знайомство Басима зі Сіґурдом, а також… ремейк оригінальної Assassin’s Creed, зроблений на основі напрацювань Mirage. Втім, як це свого часу було з перевиданням AC III, є великий шанс, що в перші кілька місяців рімейк Assassin’s Creed не вийде придбати окремо, а тільки в складі сезонної перепустки до Mirage.

Якщо інформація про ремейк правдива, подивитися на осучаснення оригіналу ми зможемо досить скоро, на показі Ubisoft Fоrward, який пройде 10 вересня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

SEGA готує ще більше ремастерів ігор про Соніка

sonic x shadow generations

Інтерв’ю з розробниками ремейку Prince of Persia: The Sands of Time

p.ua.prince of persia the sands of time remake

Дивіться Ubisoft Forward українською разом із PlayUA

Ubisoft Forward 2024

Ubisoft Toronto долучається до розробки ремейку Prince of Persia

p.ua.prince of persia the sands of time

Дивіться презентацію Ubisoft Forward разом із PlayUA усього через 7 днів

p.ua.ubisoft forward

СAPCOM справді розробляє (вже другий) ремейк Resident Evil 1

resident evil 1

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Японська Assassin’s Creed Shadows вийде в листопаді [трейлер]

ac shadows