Ubisoft працюють над двома іграми Far Cry, одна з них буде мультиплеєрною

А ви знаєте, що таке божевілля? Ubisoft, схоже, знають, оскільки в мережі почали ходити чутки, що студія працює одразу над двома проєктами Far Cry, номерним продовженням та мультиплеєрною грою по франшизі.

Про це, посилаючись на анонімні джерела, повідомило видання Insider Gaming. Зараз нова частина відома як Projekt Blackbird, а мультиплеєрна гра — Projekt Maverick. Як повідомляється, раніше ці дві гри мали бути однією, однак після того, як Ден Хей, креативний директор та продюсер серії Far Cry, покинув Ubisoft у листопаді 2021 року, її розділили на два окремих проєкти.

Як повідомляють джерела Insider Gaming, Projekt Maverick зазнавав частих змін за останній рік. Поки відомо, що події відбуватимуться у пустелях Аляски. Сама гра наразі має вигляд шутера, де гравцям необхідно буде здобувати ресурси, при цьому їм загрожуватиме можливість вмерти без респауну, також там буде система рюкзака, контракти та інше. Основним пріоритетом для гравців буде вижити в умовах дикої природи, а от загроза від гравців буде другорядною.

Про Far Cry 7 чи то Projekt Blackbird інформації ще менше. Є можливість, що гра відбуватиметься у подібному сеттингу до Projekt Maverick, беручи до уваги, що обидва проєкти пішли від однієї гри. Крім цього більше нічого й невідомо.

Щодо приблизного часу випуску, то орієнтовано реліз планують на осінь 2025 року, однак це ще доволі позитивні передбачення й насправді гра може вийти ще пізніше. Ubisoft відмовились давати будь-які коментарі щодо цих чуток.

Нагадуємо, що попередня гра у серії, Far Cry 6, вийшла у 2021 році, а ми зробили на неї огляд, який ви можете прочитати за цим посиланням.

Читайте також

Ubisoft розробила ШІ, який писатиме діалоги в нових іграх

Assassin's Creed Valhalla

В Assassin’s Creed Red можна буде зіграти за шінобі-африканця й самурая-жінку

assassin's creed red

Хороша гра від Ubisoft отримала українську локалізацію

rabbids

Команда Beyond Good & Evil 2 страждає від безрезультатних перепрацювань. Очільник студії вимушено покинув пост

Beyond Good and Evil 2

“Там нема нічого хорошого”: перші оцінки Forspoken

forspoken

Ubisoft стверджує, що анонсована 15 років тому гра все ще в розробці

intro 1621963901

Ubisoft здивована низькими продажами сиквела Mario + Rabbids

sparks of hope mario rabbids

Steam-версія Scott Pilgrim vs. The World — суцільна катастрофа

Scott Pilgrim vs. The World

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: