web analytics

Ubisoft працюють над двома іграми Far Cry, одна з них буде мультиплеєрною

А ви знаєте, що таке божевілля? Ubisoft, схоже, знають, оскільки в мережі почали ходити чутки, що студія працює одразу над двома проєктами Far Cry, номерним продовженням та мультиплеєрною грою по франшизі.

Про це, посилаючись на анонімні джерела, повідомило видання Insider Gaming. Зараз нова частина відома як Projekt Blackbird, а мультиплеєрна гра — Projekt Maverick. Як повідомляється, раніше ці дві гри мали бути однією, однак після того, як Ден Хей, креативний директор та продюсер серії Far Cry, покинув Ubisoft у листопаді 2021 року, її розділили на два окремих проєкти.

Як повідомляють джерела Insider Gaming, Projekt Maverick зазнавав частих змін за останній рік. Поки відомо, що події відбуватимуться у пустелях Аляски. Сама гра наразі має вигляд шутера, де гравцям необхідно буде здобувати ресурси, при цьому їм загрожуватиме можливість вмерти без респауну, також там буде система рюкзака, контракти та інше. Основним пріоритетом для гравців буде вижити в умовах дикої природи, а от загроза від гравців буде другорядною.

Про Far Cry 7 чи то Projekt Blackbird інформації ще менше. Є можливість, що гра відбуватиметься у подібному сеттингу до Projekt Maverick, беручи до уваги, що обидва проєкти пішли від однієї гри. Крім цього більше нічого й невідомо.

Щодо приблизного часу випуску, то орієнтовано реліз планують на осінь 2025 року, однак це ще доволі позитивні передбачення й насправді гра може вийти ще пізніше. Ubisoft відмовились давати будь-які коментарі щодо цих чуток.

Нагадуємо, що попередня гра у серії, Far Cry 6, вийшла у 2021 році, а ми зробили на неї огляд, який ви можете прочитати за цим посиланням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Тарантіно в космосі: усе, що ви могли пропустити в нових трейлерах Star Wars Outlaws

Star Wars Outlaws

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Ремастер Beyond Good & Evil на честь 20-річчя гри вийде наступного тижня

beyond good & evil

Трощи, ховайся і з песиками грайся: нові подробиці ігроладу Assassin’s Creed Shadows

assassin'screedshadows15

Anno 117: Pax Romana має стати найкращою економічною стратегією про Римську імперію

anno 117 pax romana

Інтерв’ю з розробниками ремейку Prince of Persia: The Sands of Time

p.ua.prince of persia the sands of time remake

Star Wars: Outlaws, Assassin’s Creed Shadows й Anno: 117. Підсумки Ubisoft Forward 2024

Ubisoft Forward 2024

Assassin’s Creed Mirage, Prince of Persia: The Lost Crown та Rabbids: Legends of the Multiverse стали доступні на iOS

Assassin's Creed Mirage

Популярне